Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik ennyire a...

Miért melegszik ennyire a videókártyám alapfokon?

Figyelt kérdés

Egy Asus r9 270x 2gb-ról van szó. Eddig amikor játszottam a hőmérséklet felment max.65 fokra, ez így normális és amikor kiléptem akkor visszahűtötte átlag 25 fokra. Nemrég elkezdtem játszani a Witcher 3-al egyszer megnéztem és 70 fok volt(néztem egyet de nem különösen zavart mert ez is normális),de amikor abbahagytam utána csak 35 fokra ment vissza és alap hűtéssel nem akart lejjebb menni. Amikor másnap bekapcsoltam akkor is felment 35 körüli értékre. Mitől lehet ez ?

Amúgy hőmérsékletmérésre Speedfant használok.



2015. dec. 21. 10:57
 1/4 anonim válasza:
A 35°C egyáltalán nem sok. Nekem jelenleg GTX760 OC-m van Asus Direct CU II hutéssel és 33°C alapjáraton.
2015. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ ! Tudom hogy nem sok de valaminek azért történnie kellett hogy alap 25fokról felment 35-re.
2015. dec. 21. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
A kártyákon is van hűtőborda ami igencsak szereti a porcicát.Ugyanúgy megtelik mint a procihűtő és ezáltal melegszik.Ki kell fújni.Egy javaslat ha te csinálod, ne pörgesd be levegővel a ventiket mert könnyen hazavágod.
2015. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tényleg, erre nem is gondoltam... :D
2015. dec. 21. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!