Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen márkájú DVD író vált...

Milyen márkájú DVD író vált be neked?

Figyelt kérdés
Milyen típust érdemes választani a vásárláskor?

2015. dec. 18. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Pioneer működött vagy 10 évet, közben több mint 500 dvd-t írt meg, mostmár csak olvasni tud. Asus dvd író kb 100dvd-t bírt ki, utána már nem írt, nem olvasott.

Lg dvd íróm 40 írt dvd után néha kíírja a cuccot, néha nem.

Nekem ezek a tapasztalataim.

2015. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem LG van, tökéletesen megvagyok elégedve vele. Nem hangos, nem krákog. Írás nál van kis hangja de nem zavaró, illetve ha lemezről másolsz gépre akkor is zajos kicsit, de amugy nálam nincs hangja.

[link]

persze van drágább is, de nekem ez felelt meg. :)

2015. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az figyeltem meg, hogy mindegyik márka "elkopik" pár év után, egy darabig viszont bírja mind. Gyakorlatilag mindegy, mintha a piros meg a zöld szaloncukor közül kéne választani.


Régen volt a Plextor, mint nagy minőség, de mivel az egész optikai lemez biznisz háttérbe szorult, így ők is.

2015. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lite-on volt jó régebben,most is azt venném ha szükséges lenne.
2015. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!