Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti milyen rendszerventilátorok...

Ti milyen rendszerventilátorokat használtok a gépetekben?

Figyelt kérdés
És mennyit?
2015. dec. 17. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmilyet, le van szedve a gép oldala. Nincs gyerek a közelben, aki belenyúlhatna, és így sokkal csendesebb.
2015. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hátul:

[link]


procin egy dark rock pro 3 fúj hátrafelé


elől pedig: [link]


Ennyi elég egy fx 8350-nek 25% oc-val renderelésre is, hogy stabilan 70°c alatt maradjon a tokozása.

2015. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hátul és elöl: [link]

Ez a gyári NZXT. venti volt a házhoz.

Elöl van még egy Arctic F12 PWM.

Procin Arctic i30

Felül: Arctic F12 PWM CO

2015. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 T/Z ***** válasza:

#1


Attól még a merevlemezeket nem árt hűteni. (már ha nem SSD-k vannak a gépben csak)

2015. dec. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 T/Z ***** válasza:

Elölre kell egy 12cm-es, ami befelé szívja a levegőt, áthűti a merevlemezeket; és hátul fent kifelé fújja egy másik szintén 12cm-es. Ez egy szép kereszthuzatot csinál a gépben.


A táp meg mivel alul van, kintről szívja be a levegőt, nem a gépház meleg levegőjét áramoltatja át az áramköri elemein.


Többnyire ez a kettő elég is.


Én a CM gyári ventilátorait használom.

Prohardveren a gépház-hűtős topicban tudnak ajánlani konkrét csendes hűtőt is, ha azt keresel. (de azoknak áruk is van általában)

2015. dec. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. dec. 18. 08:39
 7/8 A kérdező kommentje:

# 5 Hát nem azért de ahol szaggat a GTX 960-nál ott R9 380 is fog...papíron lehet jobbak R9 380 értékei, de játék alatt max 3-4 fps tud többet R9 380 ami nem NVIDIA támogatott játék, és az nem nagyon van.

R9 380X azt aláírom hogy erős de az se lényegesen, de ott már azért látni a különbséget.

2015. dec. 18. 11:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Szép volt...tapstapstaps! Egy másik kérdésre válaszoltam azt hittem ott vagyok, közben meg a saját kérdésemnél írtam meg...
2015. dec. 18. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!