Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FSP Raider 550W vagy EVGA...

FSP Raider 550W vagy EVGA SuperNOVA NEX600B 100-B1-0600-KR?

Figyelt kérdés

Melyik táp jobb, megbízhatóbb? Kb azonos áron vannak.


[link]



2015. dec. 13. 14:40
 1/8 BM-Striker ***** válasza:

Egyik se jó vétel-

[link]

[link]

2015. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mit akarsz veluk? Evga 500B 15ezer korul elmegy

raider is itt érne meg 15 korul...

ha 600 asra szukseged van akkor azokra ruhazz be amit #1 irt foleg ha a 620 is hasonlo arban van

2015. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A lényeg az lenne nekem, hogy FX 6300 procit HD 7790 oc vgat és 2*4gb 1866mhz ramot stabilan vigyen! Most gigabyte superb 460w tápom van, de windows7 boot elôtt logònál lefagy reset gomb után feláll a rendszer és stabilan megy! 8 indìtásbol 1szer tuti resetelni kell 7szer pedig rendesen indul! Általába több òra állás utánn 'hidegindításnál' fagy le logònál!
2015. dec. 13. 17:02
 4/8 BM-Striker ***** válasza:

Az Gigabye Superb 460w(FSP ATX-400PNF belső), több mint elég ehhez a hardverhez.


Ez nem a tápegesség hibája.

2015. dec. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

lehet a tap hibaja (de nem azert mert rosszfajta)

de inkabb alaplap hibanak vagy pedig elolapi panel hibanak tunik (persze mas is okozhatja)

egy komolyabb tap kesobb nem arthat kesobbiekben, de azert jolene kiprobalnod masik tappal elobb

alaplapod?

2015. dec. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A lapom: MSI 760ga-p43fx

Azért gyanakszom a tápra, mert van öcsémnek egy sapphire hd 6670 vid.k aminek nem kell külön tápcsati, és azzal nincs ilyen gondom, tökéletesen bekapcsol vele a gép!

2015. dec. 14. 10:08
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy próbáltok segiteni!


Ha leviszem szervizbe, ott kitudják mérni, hogy tuti a táppal van e a gond, mert 20k ftot nem nagyon akarok kiadni tápra, ha esetleg mégse azzal van a gond! Természetesen ha az a ludas mindenképp cserélem!


(azért tudom, hogy a hd6670-el tökéletesen megy, mert eddig az volt nekem benne csak megörökölte öcsém, mert nekem lett új kártya)


Az új kártya nem lehet rossz, mert ha feláll a rendszer több óra játék alatt sincs gond vele, de már nem merem bekapcsolni a gépet, mert 3.szor csinálja ezt a logónál lefagyást, nem akarok tönkretenni benne semmit!

2015. dec. 14. 10:14
 8/8 A kérdező kommentje:

Az, hogy "kitudják e mérni a tápot" kérdés akart lenni!

Hogy máködik ez, valami műszerrel megnézik?

-Vagy csak betesznek a gépembe egy nagyobb tápot és azzal inditgatják/tesztelik?

2015. dec. 14. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!