Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Haldokló USB bemenetek,...

Haldokló USB bemenetek, bővebben lent (? )

Figyelt kérdés

Laptopról van szó, ha akármilyen háttértárat pl. telefont, külső winchestert, pendrivot rádugok akkor sokszor lefagy, néha van, hogy jobb, néha rosszabb, az adatátvitel pl. eléggé hullámzó, van hogy megugrik normál sebességre aztán vissza nullára. Fagyni is szokott.

A kártyaolvasóval ugyanez van, és mindegyik USB dugónál ezt csinálja. Annyi, hogy az egyikben van a vezetéknélküli egér jeladója, az működik rendesen.


Mi a probléma? Szervízben ezt megtudják oldani, ha igen kb. milyen árfekvésben?



2015. dec. 13. 06:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint a jeladó működik, de amúgy rossz az is.
2015. dec. 13. 06:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez inkább szoftveres problémának tűnik.
2015. dec. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kiegészítés:


Azért, mert kicsi az esélye, hogy egy laptop különböző pontjain elhelyezett USB portok egyszerre menjenek tönkre.

Ez inkább olyan, mintha az illesztő programok kócolódtak meg akadtak volna össze.

2015. dec. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban ez lehetett a gond, windows10-em volt viszont új driverek az én gépemre már nem jöttek, visszaraktam a 7-et most jó :)
2016. jan. 14. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!