Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan szaporíthatók az USB...

Hogyan szaporíthatók az USB bemenetek? Hogy hozhatom előre az USB aljzatot?

Figyelt kérdés
A gondom az, hogy van egy pár olyan eszközöm (scanner, fényképező, nyomtató, elektromos cigi töltője) amiket nem feltétlenül használok ugyan egyszerre, de időnként nem ártana. Az egyetlen szabad USB bemenetemen cserélgetem őket, ami viszont a gép hátulján van.

2012. máj. 11. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdés milyen alaplapod van, fogad-e PCI kártyákat. (valószínű) SZóval lehet venni bővítő kártyát, pl ezt: [link] Amivel bővíthető a hátsó USB-k száma. Ha előre szeretnél, akkor ajánlom az USB Hub nevezetű eszközt, mely egy USB-re csatlakozik, és egy csomópontot alkotva 4 vagy több felé osztja. Választhatsz :)
2012. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nézem ezt a bővítő kártyát, de ez megint hátul lesz?

Hogy tudom megállapítani, hogy az alaplap fogad-e PCI kártyát (Intel Pentium 4-es)?

2012. máj. 11. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyél USB Hub-ot. Oda teszed, ahová akarod.

[link]

2012. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekesség: [link]
2012. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az USB Hub mellett döntöttem!
2012. máj. 12. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!