Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma a processz...

Mi lehet a probléma a processzorhűtőmmel?

Figyelt kérdés
Az egyik nap arra lettem figyelmes hogy a processzor 77 fokon volt alap járatban, ekkor megnéztem mi lehet a gond, és láttam hogy egyáltalán nem forog a hűtője. Kiszedtem gondoltam a portól megakadt vagy valami úgyhogy kifújtam a hűtőbordákból a port, és újra is pasztáztam a procit. Újraindítottam és valamikor elkezd forogni de valamikor nem, ha nem forog le kell szedni a gépház oldalát és egy kicsit meg kell lökni, és utána már rendesen megy. Most itt mi lehet a gond? Új procihűtő kéne? A processzorom AMD FX-6300 3.50GHZ.

2015. dec. 12. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen nem ártana...

Bár nem hiszem, hogy "csak" 77 fokig megy fel a processzor, ha nem forog a ventilátor... véletlen nem olyan, hogy magától kapcsol be egy megadott hőfok után?

Bár, így belegondolva hülyeség lehet, mivel 77 fok elég magas egy processzornak....

2015. dec. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, eddig rendesen ment nem volt vele gond. Egyik napról a másikra úgy döntött hogy nem akar rendesen forogni. Általában 77-78 fokig felmegy és utána le is kapcsol.
2015. dec. 12. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet bedöglött de mind1 mert az alap hűtő amit adnak hozzá alapból kuka, nézz rá valami normálisabbat. Én pl az alap hűtővel nem tudtam játszani mert állandóan felmelegedett és kikapcsolt.
2015. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy az alap hűtők nem valami jók, és a legtöbben egyből lecserélik a gyárit valami jobbra, de ezzel nem volt gond a hűtés terén, tette a dolgát, csak nem bírta sokáig. Köszönöm a válaszokat akkor nézek egy újat.
2015. dec. 12. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!