Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol be ilyen lassan...

Miért kapcsol be ilyen lassan a laptop?

Figyelt kérdés

Legalább 10 perc, mire eljut az asztal betöltéséig. Bekapcsolás után kb. 5 percig először azt írja, hogy "Várjon...", majd az "Üdvözöljük!" szöveg is legalább 5 percig a képernyőn van.


Adatok: OP rendszer Win7 Enterprise; Nvidia NVS 3100M, Intel i7 Q720 1,6 GHz, 4 GB RAM.



2015. dec. 10. 15:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Érdeklődés szinten kérdeztem, hogy mitől lehet. Semmi több.
2015. dec. 11. 20:45
 12/12 T/Z ***** válasza:

Ja, értem.


Hát jó, csak akkor már az elején leírhattad volna, h ez egy vállalti gép, aminek van rendszergazdája, és Te nem tudsz pl. telepíteni semmit.

Akkor nem kellett volna felesleges köröket futnunk.


Egyébként asszem van nem települő (portable) verziója is a HD Sentinelnek pl; de én gyanítom, h nem a merevlemez a rossz, hanem valami elindul kezdéskor, ami a kihúzott netkábel miatt nem tudja megakasztani a gépet, ezért veszed észre, h olyankor mintha "jobban teljesítene".

2015. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!