Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI vagy Sapphire?

Bence2601 kérdése:

MSI vagy Sapphire?

Figyelt kérdés

R9 390 Videokártyát tervezek és arra volnék kíváncsi hogy a 2 videokártya közül melyik a jobb? [link]

A Sapphire-ból nincs készleten a pcx-nek szóval nem tudom be linkelni de a pontos típusa: Sapphire r9 390 nitro 11244-01-20G



2015. dec. 6. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
mind a kettő jó, sapphire olcsóbb azért viszik jobban de egyikkel se nyúlsz mellé.
2015. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lord Hidan ***** válasza:

Sapphire-nek is teljesen jó a hűtése és olcsó

Msi durván jól néz ki hűtése is ott van de meg is kell fizetni az árát

Ha kinézetre is hajtanék és a pénz nem lenne akadály msi-t vennék ha tökre nem érdekel vagy kevés a della akkor sapphire egyik sem rossz

2015. dec. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sapphire olcsóbb és a hűtése hibátlan , én azt venném!
2015. dec. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz! Jöhetnek még válaszok :)
2015. dec. 7. 06:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Az msi-hez kell egy jó ház hűtés mert felfűti rendesen. A Sapphire annyira nem érzékeny erre.
2015. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 egy sharkoon VG5-w házba fog majd menni, ott van 3 rendszer ventilátor a házban szerintem majd az miatt nem kell aggódni :)
2015. dec. 7. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor MSI!
2015. dec. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!