Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A webaruhazak miutan megrendel...

A webaruhazak miutan megrendeltem egy termeket, valtoztathatjak az eladasi arat?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy szamitogep alkatreszt internetes oldalrol ami nagyon olcso volt. az atlag ar toredeke. Ezert tobbet is rendeltem :) Es most a rendelesem utan 1 nappal a webaruhaz arra hivatkozik, hogy rossz arat toltottek fel hozza es sajnaljak, stb de ennyiert nem hajlandoak kipostazni. Persze mar emailben korabban megkaptam az automatikus visszaigazolast.


ez igy normalis? vagy lehet ra esely, hogy az alacsonyabb aron kapjam meg toluk.



#webáruház #ármódosítás
2015. dec. 6. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem legális, tehetsz feljelentést, de nem fogod annyiért megkapni a cuccot(hacsak nem fosnak a feljelentéstől)
2015. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondj le rola, ilyen "hiba" barmikor elofordulhat.
2015. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Melyik oldal ez?

Mert van olyan, ahol le van írva, hogy ha irreális árat látsz akkor jelezni kell, mert hibás áron nem adják el.

2015. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez pl a pcx:

"Az átvétel során fizetendő ár, az az ár, amit a rendelés leadásának pillanatában rögzít a rendszerünk és a visszaigazolólevélben érkezik.

Az árváltozás jogát fenntartjuk, különös tekintettel a rendszerhibákra és a beszállítói tévedésekre. Amennyiben a piaci ártól számottevően eltérő árat tapasztalsz, kérjük jelezd ügyfélszolgálatunkon, hogy a hibát javíthassuk, hiszen a rendelésedet nem fogjuk tudni teljesíteni ha rendszerhiba miatt tévesen jelent meg az ár."

2015. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak nem te akarod megvenni azt a PS4-et 13 ezerért a gamer techtől?:D
2015. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Termeszetesen a kereskedo is ellalhat a uzlettol, gyakorlatilag indok nelkul.

Ettol fuggetlenul, a "tobbet is rendeltem" miatt, en meg baratsagosan a nav-ot is radkuldenem, hogy bizonyitsd minek neked maganamberkent 30 darab ps4 :)

2015. dec. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

sziasztok, koszonom a valaszokat. nem PS4-rol van szo)) SSD-k voltak 280 forintert tegnap a kander.hu-n oldalan:) rendeltem nehanyat:D


ha bejon, akkor a csalad osszes szamitogepeben SSD fog duruzsolni :)


ha nem, akkor buktam par szaz forintot.


majd erdekesseg keppen szolok, hogy mi lett a vegeredmenye a temanak.

2015. dec. 7. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Ott van a vasarlasi feltetelekben, hogy:


"Amennyiben a Szolgáltató minden gondossága ellenére hibás ár kerül a Weboldal felületére, különös tekintettel a nyilvánvalóan téves, pl. a termék közismert, általánosan elfogadott vagy becsült árától jelentősen eltérő, esetleg rendszerhiba miatt megjelenő "0" Ft-os vagy "1" Ft-os árra, akkor a Szolgáltató nem köteles a terméket hibás áron szállítani, hanem felajánlhatja a helyes áron történő szállítást, amelynek ismeretében az Ügyfél elállhat vásárlási szándékától. A weboldalon megjelentetett termékképek helyenként csak illusztrációk, azok a valóságtól eltérhetnek."


Ezeket gondolom elolvastad a rendeles elott, hiszen, ki tudja, tartalmazza-e, hogy a vasarlas eseten eladod a lelked, es a vesedet - jo elore tajekozodni a jogok, es kotelessegekrol.

2015. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!