Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul el az nvidia...

Budwa kérdése:

Miért nem indul el az nvidia 920M Grafikus kártya, többszöri driver telepítésre sem?

Figyelt kérdés
NAgyon sok féle drivert tettem fel, de főleg az nvidia oldaláról töltöttem le. Mindig CODE43-as hibával nem indítja el az eszközt. Töltöttem le frisset, töltöttem le egy éves drivert is már, de mindegyikre ezt írja. Segítsetek. Egy ASUS X751M laptopról van szó különben.

2015. dec. 6. 14:01
 1/8 A kérdező kommentje:
próbálkoztam driverbooster-rel is már, eddig az ilyen esetekben az bevállt, de sajnos most ez sem hozott eredményt.
2015. dec. 6. 14:03
 2/8 anonim ***** válasza:

Alaplapi drivert is felraktad?


Egyébként részben ezért van elmondva kismilliószor,hogy játékra nem való a notebook,főleg nem az ilyen olcsó vackok.

2015. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha alaplapi chipset driver (vagy egyebek is) driver booster gondolom felnyomta ha hagytad...

fent vannak akkor hibas lehet valami... gari tehat

2015. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Játékra nem való? Nem mindegy mire való? NEm az a kérdés,hogy játszani, nem tudok, hanem azhogy nem indul el az eszköz. A gép vadonat új. nem hiszem, hogy garanciális szervízes lenne. minden egyéb driver fel van telepítve rá. minden működik rajta, azaz egy nem indul el. Esetleg más megoldás?
2015. dec. 6. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen felhasználás alatt "nem indul el" ?
2015. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
windows 7 rendszergazda alatt nem indul el, ha erre gondolsz, de különben az eszközkezelőben code43-al az eszköz nem indul el, ha így érted...
2015. dec. 6. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert nincs rá szükség,addig minek működjön.


Teljesítményigényes 3D alatt kapcsol be a dedikált VGA

2015. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval az normális, hogy code43-as hibát jelez az eszközkezelő alatt? Biztos??? Én telepítettem szűz laptopot, de az nem jelzett hibát, és én telepítettem és minden rendben volt és van is most is. ugyan ilyen dedikált videókártya volt benne.
2015. dec. 7. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!