Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A régi vga driver és az új...

A régi vga driver és az új vga driver üti egymást egy gépen? Régi kártya, új kártya.

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 16:38
 1/7 Trevor. ***** válasza:

Egyszerre csak 1 driver lehet telepítve. Ha Nvidia kártyát cserélsz Nvidia kártyára vagy AMD kártyát AMD kártyára, akkor maradhat a driver, elvben csak kicseréled a kártyát és használhatod is, minden játék menni fog. Nyilván ha problémát észlelsz, jöhet az uninstall majd újra feltelepítés.

Mindig a lehető legfrissebb vga drivert használd.

2015. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ati kártyát cseréltem Nvidia kártyára
2015. szept. 11. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Töltsd le és törölj minden mostani VAG drivert a gépről, majd pedig tedd fel azt ami az új kártyádnak kell.

2015. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az Amd catalist programon belül is ki lehet törölni?
2015. szept. 11. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, onnan nem tudod.

Nem, a programok telepítése és törlése menüből se tudod megfelelően. Nem viccből linkeltem ezt a programot, megfelelő opcióra kattintva lepucolja az egész drivert, pont, ahogy VGA cserénél illik.

2015. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi akkor úgy lesz
2015. szept. 11. 21:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Letöröltem úgy ahogy mondtátok de ugyanaz a hiba.
2015. szept. 13. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!