Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápegységet vegyek?

Milyen tápegységet vegyek?

Figyelt kérdés

fx 6100

hd6950 2gb

8gb ram

1hdd és 1ssd

3db ledes ventillátor

eddig ctg500-as volt benne csak játéknál,nagy terhelésnél fekete képernyő fogad és az OCCT program a tápot teszi felelőssé. Gondolom vesztett a hatásfokából 3 év alatt... Szóval a kérdés, hogy milyen tápegységet vegyek ehhez a géphez, ami majd fejlesztésnél is elegendő lesz?


2015. dec. 5. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"nagy terhelésnél fekete képernyő fogad és az OCCT program a tápot teszi felelőssé"


Nem kell mindent elhinni.


"Gondolom vesztett a hatásfokából 3 év alatt"

Nem,és a hatásfoknak semmi köze ahhoz hogy mit bír el a táp.


Valószínűtlen hogy a táp hibája,de ha igen,akkor XFX TS 550W,Antec HCG-520,Seasonic S12-520W,Corsair RM 550W

2015. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy táp.

Alaplap pontosan?

2015. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van egy 450w-os gps tápom gondoltam kipróbálom azzal majd. VGA a másik tippem. Alaplap asrock 960gm u3s3 fx.
2015. dec. 5. 18:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Ott inkább a lapot kellene cserélni legalább egy ilyenre vagy ugyan ez csak evo fajtára.

[link]

2015. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

" játéknál,nagy terhelésnél fekete képernyő fogad "

Ez tipikus AMD driver hiba semmi más , semmit ne cserélj csak próbálj meg másik vga drivert felrakni a régit meg töröld le

Ha google be beírod hd 6950 black screen akkor ráfogsz te is jönni hogy ez vga driver hiba , mások is így jártak mint te

2015. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha eddig jo volt es most kezdte el akkor valodi szakertovel szet kene kapatni tapot es kitakaritatni es egyutal bevizsgaltatni is

ha nagy terheles tortenik - aztan fekete - es aztan ??? leall? viszajon kep? vagy reset? alt+f4 nem segit? vagy ctrl+alt +del?


vga inkabb lehet, nem melegszik tul? hany eves?

azt sem art szetkapni es kipucolni lepasztazni

2015. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 frissitetel drivert?


ilyen black screen nem tudtam hogy 7000 elottieknel is elojott de hat ha igen akkor lehet:D


ezert sem kell nekem egy amd sem

fuj amd ... disquesting

2015. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fekete a kép, de megy a gép és csak reset segít. Mostanában kezdte csinálni, de nem mindig. Most meg már állandóan. Már takarítottam is az se segített sokat. Drivert megnézem de nem hiszem, hogy az lesz.
2015. dec. 5. 18:41
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert pl GTA 5-nél mindig fekete lett pár perc után, de world of tanks működött és most már az sem...
2015. dec. 5. 18:43
 10/11 anonim ***** válasza:
vagy pasztázd újra a vga hűtőjét lehet már kivan száradva és rosszul adja át a hőt lehet azért is kapsz bst hasonlóval már találkoztam újra pasztázás megoldotta lehet neked id bejön
2015. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!