Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 szobás panelban a digi...

2 szobás panelban a digi 100/20-an internetét teljesen kihasználná a tp link wr 841n? Miben nyújtansa többet egy drágább router? Van reális értelme drágbb routernak?

Figyelt kérdés

2015. dec. 3. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Van értelme, mivel egy jól kiválasztott router stabilabb és nem lesz sebességveszteséged se, a kérdésben említett routerel nem fog átmenni a 100 megabit
2015. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van. nekem is 841N van.100/100-as digi nettel.) 94/94 a max sebesség.A router a szűk keresztmetszet.Persze a hálózati kártya sebessége is fontos.
2015. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Kevés lesz. Már most is. És nem kizárt, hogy emelni fog csomagot a digi. Szóval érdemes előre látni.

Gigabites vezetékes portokkal rendelkező N vagy AC -s routerek lesznek jók neked. Én ezen belül is az Asus -okat tudom ajánlani.

2015. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!