Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer konfig 125kból?

Gamer konfig 125kból?

Figyelt kérdés

Üdv!

Szeretném megkérdezni,hogy szerintetek ez a config jó lenne egy ideig?(A Vgat és a hdd-t régi gépemből teszem át,tudom,h nem a legjobbak,de később a vgat fejleszteni fogom).

Az érdekelne legfőképp,hogy elfér a házban-e minden,jó az alaplap a procihoz,stb.

Konfig:VGA: Gigabyte GT 640 2gb

HDD:320GB (Márkáját nem tudom)

alaplap:Asrock B85M PRO4

processzor:Intel Core i5-4460

Ram:Kingston 2x4GB DDR3 1600MHz HyperX Fury Red

HX316C10FRK2

Táp:Corsair 430W CX430 CP-9020046-EU

Ház:Zalman Z3 számítógép ház



2015. dec. 1. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A házban minden el fog férni , bár én hdd cserén is elgonfolkoznék , de ha neked nem kicsi a 320gb , akkor mindegy.

A gt 640 miatt játszani nem nagyon fogsz tudni , de ha az cserés akkor az sem gond.

Táp inkább egy xfx pro 450, thermaltake hamburg 530 legyen.

2015. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tanácsot,vgat cserélni fogom csak most per pill arra nincs pénz,egy 2gbs dual core-ról váltok,szóval szerintem a vga ahhoz képest nem vészes:D Olyan brutál játékokkal nem akarok játszani egyenlőre,csak biztos akarok lenni,hogy ne rontsak el valamit.

Annyit kérdeznék még,hogy szerinted nehéz egy gépet összerakni?

Esetleg videóból+ útmutatókat elolvasom,könnyen összelehet rakni?

2015. dec. 1. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nehéz , de ha még sosem csináltad , akkor inkább hozzáértő segítségét kérd ée majd ő megmutatja. Ha van video ami részletesen bemutatja és elmondja , akkir az is hasznos lehet, plusz az alaplap kézikönyve is rengeteg dolgot leír.
2015. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Így összeszereléssel 120k ,Hamburg Táppal ,az a gond hdd már nem fér bele,mert egy 1tb-s is 15k minimum.

Igy meg eljátszogathatnék azért,csak remélem videókártyát és a hdd-t áttudom rakni + esetleg egy win7et rárakni:D

Köszi a segítséget ,esetleg még valami tanácsot tudnál adni? :D

2015. dec. 1. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó lesz,de a VGA-t később cserélni kell majd.
2015. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi srácok ment a + ,annyi még,nehéz átrakni a hdd-t és a vgat a kész gépbe?

A windows 7 telepítést megoldom netről valahogyan,de a szereléstől parázok :D

2015. dec. 1. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!