Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik márkából érdemes venni...

Melyik márkából érdemes venni az r9 390-es videókártyát?

Figyelt kérdés
Melyik márkának a legjobb a hűtése? Én az Asus-ra gondoltam. ti mit gondoltok?

2015. nov. 27. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy az utóbbi pár évben a sapphire adta ki a legmegbízhatóbb kártyákat. Asust eleve nem vennék, mindig hibáznak valamit vagy gyenge a hűtésük (persze modell függő), msi van még de az kicsit túlárazott, ahhoz képest hogy 10el olcsóbban ott sapphire ami ugyanolyan jó, és megbízhatóbb is, esetleg még a gigabyte játszik, de az sem jobb a 3 ventis sapphirenál.


Amúgy van is egy sapphire r9 390 nitróm, nem melegszik és hangja se nagyon van, stabilan ~10% OC-t bír a gpu és a vram is, viszont a 3 venti miatt hosszabb mint a többi kártyánál, normál házba húzosan de be fér (mérd le előtte ha ilyet vennél).

2015. nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sapphire,MSI,PowerColor PCS+

Az MSInek jobban szellőző ház kell

2015. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sapphire Nitro r9 390, msi gaming r9 390 vagy gigabyte gaming g1 r9 390-et érdemes venni.

Ha radeon kártyáról van szó, én inkább mellőzném az asust.

Vannak még HIS és PowerColor 390-esek, ezek a gyártók/modellek inkább külföldön "nevezetesebbek", hírűek..

2015. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gigabytet pont ne vegyen,a legrosszabb 390
2015. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!