Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez egy jó össze állítás gamer...

Ez egy jó össze állítás gamer gépnek?

Figyelt kérdés

CPU:AMD FX-6300 AM3+ max.4,1GHz alap 3.5Ghz BOX Black Edition 6 magos CPU

CPU hűtő: RAIJINTEK Zelos, PWM, 9 cm

RAM:8 GB DDR3 / 1600Mhz

Alaplap: GIGABYTE GA-78LMT-USB3 (USB3 csatlakozó a hátlapon!)

HDD:3,5" 1TB SATA2,

Optikai meghajtó:Samsung DVD író,

VGA: AMD Radeon R7 370 2GB DDR5

LAN (RJ45):Gigabit LAN,

Audio:HD 5.1 csatornás,

Gamer fekete ház 8 cm-es, kék LED-es ventillátorral, 600 W 12cm ATX csendes tápegységgel


150 környékén lenne.


2015. nov. 20. 20:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Itt egy konfig: [link]
2015. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
20:48 Hát én mindig készen rendeltem gépet. Az egyiket egy haverom pc shopjából, sose volt semmi baja 1 forintott nem kellett rákölteni úgy adtam el 4 év után mert már gyenge volt. A másik gépet Debrecenből rendeltem fillekért majdnem 100k-ért. most megnem mondom neked mi van benne. De 3x3,3 proci, 4gb ram, 1 gb VK. Elég szépen fut rajta minden. Ez is körülbelül most 4 éves gép lehet. 1x ment ki kb fél éve belőle a táp, meg most 2 hete a vinyó. Bár ez a gép azért kínozva lett elég szépen. Nekem jelen pillanatban nem nagyon vannak rossz tapasztalataim. De köszi hogy szoltál a pc-s oldalról amit mondtam. :D
2015. nov. 20. 21:02
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ment már tönkre merevlemezem a hibás tápegység miatt, azon sose spórolj
2015. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#10


Ezt honnan veszed, hogy táp okozta bajra nincs gari?


Ha én veszek egy gépet kompletten 3 év garival, akkor tök mindegy, hogy a táp szarik be vagy visz mindent, cserélik vagy levásárolhatom, akár a gari idő utolsó napján is.


Nincs ilyen hogy saját felelősség, stb. (kivéve ha bizonyíthatóan tuning miatt megy tönkre, amit meg bizonyítson be valaki :D)

2015. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sharkoon VG4-W red

Super Flower 450W

Asrock B85 Anniversary

i5-4460

2x4gb crucial ballistix 1600 CL9

Wd ezex blue 1Tb

Sapphire R7 370 2gb


pcx.hu oldalon kb. 167E + szállítás. Nincs optikai (kell meg valakinek??), viszont had ne ecseteljem, ez az i5 mennyivel jobb játékokban...

Házon lehetne spórolni 3E-t (Raijintek Arcadia fehér), de akkor már nem lenne ilyen "gameres".

2015. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
38%
14#, nem tuningról beszéltem. Arról beszéltem, hogy ha a táp miatt tönkremegy az alaplap, videokártya vagy a merevlemez, akkor a garancia nem fedezi sem az alaplapot, sem a videokártyát vagy merevlemezt (nagyon szépen látható az, hogy ha a táp volt a mumus és a legtöbb szakszerviz vissza is dobja). Mondjuk ez már cégfüggő.
2015. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha a táp miatt bármi tönkre megy az előre összeállított konfigban, az ugyanúgy garis és cseréli az összeállítást végző cég a táppal együtt.


Ezt nem is értem honnan veszed és 100% hogy nem így van.

2015. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!