Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az baj ha mindig Tápról...

Az baj ha mindig Tápról müködtetem a netbookot?

Figyelt kérdés
a Netbookrol kiderült nemrég hogy kiment az alaplapról az a vezérlő ami az akumlátor töltéséért felel. igy most csak úgy tudom használni a gépet hogy be van dugva hálózatról. Az adapter új,most vettem. lehet valami baja vagy nagyon használódik ha órákig igy használom napi szinten?
2015. nov. 20. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. bár kiváncsi lennék, egyáltalán miért merült fel ez benned.
2015. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

miért lenne baj?

a gép is tápról működik még sincs baja.

a laptop annyiban különbözik hogy van benne egy "szünetmentes táp" ami az akksi.

2015. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
A Laptop tulajdonosok 99% -a úgy használja az otthonában.
2015. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaa ahha. hát csak abból gondoltam hogy megfogtam az adapter és elég meleg
2015. nov. 20. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
A laptopok hardveres részei, és a laptop aksija, és a töltő egyes részei is eléggé melegedhetnek. De a laptopok alkatrészei nagy hőbírásra vannak tervezve.
2015. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

akkor minden ok!

Viszont egy másik kérdés, Angol a netbook, kint vettem Amerikába, tehát a Billentyü is angol, nincs annyi ékezetes betü meg fel van cserélve a Z-Y. Mondjuk már 2 éve igy használom hozzászoktam. viszont azon gondolkodtam hogy újitani lehetne és Vennék Magyar billentyüt és kicserélném. Müködne rendesen Magyar irással ? vagy az egésznek a rendszere angol ?

2015. nov. 20. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha fix pozícióban használod a laptopot, és vennék hozzá egy USB-s billentyűzetet, magyar nyelvűt. Egyszerű megoldás.


Aztán már csak a billentyűzetkiosztást magyarra állítod a telepített operációs rendszerben.

2015. nov. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!