Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Netbookot hogy lehet tisztitani?

Netbookot hogy lehet tisztitani?

Figyelt kérdés
megvan már kb 4 éve elég jó állapotba viszont a külseje már nem az igazi.. arra gondoltam hogy vizzel, vagy szappanos vizzel ami leoldaná a szennyeződést ilyen maszatokat, de persze úgy hogy szétszedném, és csak a müanyag házát mondjuk lavorba átmosni, aztán kiszáritani, szétszedtem már a gépet. csak úgy gondoltam ráférne egy kis fényezés.
2015. szept. 1. 20:19
 1/8 A kérdező kommentje:
igy mondjuk a szellőzőjét is megtisztitaná alul, jobban járna a levegő, hütés, meg billentyüknél is jobban mennyen.
2015. szept. 1. 20:21
 2/8 anonim válasza:
2015. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A laptop kasznit nem úgy veszed le, mint egy telefonakku hátlapot, az egészet kéne cafatokra szétszedni. És szerintem, ha nincs semmi baja a gépnek, akkor ne basszztasd a mosogatási mániáddal.
2015. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát jólvan, akkor majd veszek süritettlevegőt meg ilyen proci pasztát aztán újra kenem azt is. Na és a kijelzőt mivel lehet ? ha nem is szedem szét teljesen, akkor legalább valami folyadékkal átitatott nedves ronggyal a sarkokat
2015. szept. 2. 05:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak LCD képernyő tisztító folyadékok, meg mikroszálas törlőkendők. A kijelzőket, képernyőket ezzel érdemes tisztítani.


De a folyadékkal vigyázz! Ne folyjon be a burkolat alá!

(Érdemes a rongyra önteni egy keveset és úgy használni.)

2015. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mondjuk ez is olyan dolog.. megveszi az embre pár ezerért, de kb alig fél milit használ belőle, a többit meg kb ki is dobhatja..
2015. szept. 3. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne kidobnod? Nem romlik meg...

Kijelzőt meg azért lehet gyakrabban is tisztítani. Nekem legalábbis gyorsan porosodik...

2015. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igen de a süritett levegő ? oké ha van mondjuk 2-3 laptop vagy gép a házba, mindet kifujni, aztán legközelebb csak úgy félévmulva lesz hasznos.. vagy legalább is amig újra be nem gyülik a por
2015. szept. 6. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!