Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről az...

Kadamqq kérdése:

Mi a véleményetek erről az egérről?

Figyelt kérdés

Most jön ki az új STEELSERIES RIVAL 100 és nekem eléggé megtetszett, az ára is egész elfogadható, már csak az a kérdés így láthatatlanba nektek mi a véleményetek róla?

[link]



2015. nov. 19. 02:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy puding próbája hogy megeszik. A legnagyobb gyártók is nyúltak már mellé.

Meg az, hogy csodák általában nincsenek. Ha ugyanannak a gyártónak az egerei a 70-180 EUR közötti sávban árazottak, akkor annak egészen biztosan van valami oka, ha egy egeret 40 euroért adnak.

Meg az, hogy ha a Claw és Finger-Tip fogáshoz tartja a gyártó ideálisnak, akkor engem már nem is édekel, mert valószínűleg méreten aluli

2015. nov. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon új, nincsenek még róla tartós tesztek, a szenzorát még egyetlen másik egérbe sem szerelték be, stb. Fél év múlva többet fogunk tudni.
2015. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
volt szerencsem fogni, ha low sensis vagy felejtsd el, inkabb dobj ra par ezret, es kanav2, ha nem ragaszkodsz a steelseries hez, kimondottam ajanlanam a zowie egereket föleg ha csézel :)
2015. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már régóta akarok egy egeret, mert az előző kezdi feladni a harcot. A fogásom claw griphez áll a legközelebb(nem szeretem a nagyon kicsi egereket), ezenkívül jó lenne olyan ami 5 gombos (bal oldalt kettő,1 görgő, 2 fent, meg 1 dpi) nagyon extrákat nem szeretnék, szeretem a letisztult formákat. :DD
2015. nov. 25. 01:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!