Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs kép a monitoron?

Miért nincs kép a monitoron?

Figyelt kérdés
Tehát a probléma hogy nem ad képet a monitor. A videókártyán 2 DVI és 1 HDMI csatlakozóhely van. Délután a DVI-vel még működött, most pedig HDMI-vel szeretném használni(átalakítóval VGA-ra) de nem ad képet a monitor, hiába próbáltam az alaplapi VGA csatlakozót ott sem jártam sikerrel ami elég furcsa. Az biztos, hogy az asztalig betölt mert hallatszik a hang. Mivel lehetne megoldani ezt a problémát?

2015. nov. 18. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Tehát HDMI-t alakítasz át VGA-ra?

Az úgy elég érdekes, miért akarsz amúgy digitális jelről (DVI, HDMI...) váltani analógra?

2015. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán milyen monitor?
2015. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert a Samsung 2243nw monitoromnak csak vga csatlakozója van. [link]


kb ilyen az átalakító csak audio nélkül. Próbáltam egy másik monitorral is de azzal sem volt jó. Ami az érdekes hogy az alaplapi csatlakozóval sem jó. A DVI csatlakozót pedig az egyik ismerősömnél használtam egy pár órája azzal pedig tökéletes volt.

2015. nov. 18. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy 200 forintos DVI-VGA átalakítót az tuti működni fog, HDMI-t VGA-ra alakítani sokkal másabb.
2015. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Régebben is működött ugyan ez az átalakító csak más kártyával.
2015. nov. 18. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
az biztos régebbi videó kártya volt és támogatta a mostani nem és kész csináld azt amit le írtak ne akard erőltetni ami nem fog menni mert az úgy nem jó !
2015. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben tudom ezzel már megbékéltem csak azt nem értem hogy az alaplapiról miért nem megy a monitor.
2015. nov. 18. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!