Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs kép a monitoron, alaplap...

Msebi06 kérdése:

Nincs kép a monitoron, alaplap hiba?

Figyelt kérdés

Öcsém szólt, hogy nincs kép a monitorján, meg hogy 1 napja már több kékhalált is kapott a gépe. Rákötöttünk egy másikat, azon sincs kép. Tápot, RAMokat is kicseréltem, videókártyát kiszedtem, rákötöttem az alaplapi csatira a monitort, és még mindig semmi. Proci, és alaplap maradt. Szerintem alaplap hiba, mert egyrészt a procit nyáron vettük bele, meg ha rossz lenne úgy tudom hangjelzést adna a gép (hibakód). Csatlakozások átmozgatva, tisztítva.

Szerintetek mi lehet a gond?



2015. febr. 15. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
A monitor biztosan hibátlan?
2015. febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Laca89 ***** válasza:
Valószínűleg alaplap hiba, próbálj cmos resetett.
2015. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy másik monitorra is rákötöttük de semmi.
2015. febr. 16. 08:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Most kipróbáltam a resetet, de semmi sajna.
2015. febr. 16. 08:18
 5/9 Sleepy93 ***** válasza:
nézd meg a kondikat, ha az alaplapon a pci-x16 os foglalat mellett valamelyik kondi púpos általában nem működik a videó jel küldés, legalábbis nálam ez volt. 2 választás van ha értesz a forrasztáshoz kicserélheted, ha nem akkor alaplap csere.
2015. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Találtam erről a hibáról neten egy írást, meg is néztem, de jók a kondik, nincsenek felpúposodva.
2015. febr. 17. 07:54
 7/9 A kérdező kommentje:
Vettem bele egy alaplapot, de semmi. Proci nem lett tesztelve csak, ez lehet a baj?
2015. febr. 17. 15:44
 8/9 Sleepy93 ***** válasza:
esetleg az is lehet :)
2015. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na helyzet a következő. Videókártyára volt rákötve a monitor, nem volt kép akkor átkötöttem az alaplapra, úgy se, akkor ki is vettem a vidikarit, az úgyis jó. Ki lett cserélve benne egyenként külön-külön benne a: táp, ramok, alaplap, proci. A helyzet ugyan az maradt, nincs kép. Persze legelején másik monitorra is kötöttem de azon sincs kép.

Szervízen kívül van még valami ötlet?

2015. febr. 17. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!