Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI N9600GT T2d512-es videókár...

MSI N9600GT T2d512-es videókártya avagy alaplap hiba? (több lent) (? )

Figyelt kérdés
Vettem egy MSI n9600gt videokártyát és ugye próbáltam bele tenni a gépbe..Patentul bele ment szépen (kicsit hangos volt,de egye fene nem zavart) Elsőnek bejött a kép minden ÓRIÁSI volt majd feltette a gép a drivert vagy felismerte vagy nem tudom..Azt tudom,hogy én nem tettem fel..Kért egy újraindítást jó megtettem..Utána már a bootolás lassabb volt és a windows logónál amikor tölt a win 7 akkor ott befagy..MEGÁLL kész.. Ez már a 2. videokártya amit vennék a gépbe,de mint annál, enél is ugyan az történt.. Most az alaplapom rossz? vagy mi lehet a gond?
2015. febr. 6. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
ez nem tul jo hir.....bedugtad a 6 pines csatlakozot a kartyaba? ha nem megy, akkor probald meg, hogy kiveszed es az alaplapira dugod ra a monitort! akkor mit csinal? mukodik rendesen? a biost piszkaltad esetleg? milyen rendszer van rajta? probald meg ujrahuzni...hatha
2015. febr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ha benne van a kártya és az alaplapira dugom akkor sem jó.

Próbáltam azt is,hogy újra húzom a videokártyával,de semmi.

Bioszt nem piszkáltam,de most lehet bele kellene néznem hátha ott van valami elállítva..Láttam,hogy ott a tetejére lehet rá dugni valamit,de sajnos oda nem tudom mit kell..adtak még egy kis kábelt is hozzá.

2015. febr. 7. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
mifele kabelt adtak hozza? az egyik vegen 6 vagy 6+2 dugasz van? mert a 6-os kene, hogy csatlakozzon a kartyadhoz. es nem a tetejen, hanem a masik vegen, ami bent van a gepben. mert elvileg ennek a kartyanak mar szuksege van tobb kakaora
2015. febr. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!