Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki ajánlana nekem egy jó...

Valaki ajánlana nekem egy jó konfigot? SÜRGŐS! Újabb játékokra kéne, Létszíves!

Figyelt kérdés
Újabb játékokra kéne Pl: The force unleashed,cod6 stb.
2010. márc. 20. 14:35
1 2
 11/16 anonim válasza:

egy mostani PC csúcsgép a 1,5-2 év múlva megjelenő játékokra karcsú lesz, saját tapasztalat

ha játszani akarsz jobb ha konzolban gondolkodsz

2010. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
EMBEREK!Ő NEM KONZOLT AKAR!!!!Nem értem miért vagytok úgy ki a konzolal??
2010. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ezaz nem konzol kell!Ahoz még valami full HD tv-t is kéne vennem az meg már 500 ezer konzollal együtt kb...
2010. márc. 24. 19:22
 14/16 anonim ***** válasza:

Azt ítad,hogy játékra kellene egy kiváló konfig.És sima TV-n is nagyon élvezetes játszani.Egy HD TV-n meg vobse király.Ha játszani akarsz,akkor Xbox 360 és a netről tök ingyen letöltheted a gameket hozzá.Am. sokkal több játék van konzolra,mint PC-re.(Jah,ahhoz,hogy vigye,az általad kiírott gameket,ahhoz ki kell,hogy legyen flash-elve ,de ez ma már csak pár ezer foprint.Nyáron nekem 4 ezer forintért ajánlotta egy f@xi.Most már biztos,hogy olcsóbb.De valahol több tíz ezer forintokat is elkérnek érte).



Egy jó konfig kb. 150 ezer Ft.

Egy Xbox 360(új arcade) 40 ezer körül + flash (legyen 5 ezer)Még így is nincs 50 ezer Ft.És az oldalakon van egy span,aki egy csomó gameket feltesz a netre ,és 100%,hogy működik.Hidd el a játszani akarsz,akkor konzol.

2010. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Javítanám: egy jó konfig 150e+monitor,bill,egér,hangfal

pl.:

[link]

egy darabig jó lesz...


ha csak játszani akarsz jobb a konzol.

82 cm fullhd lcd: ~100e

konzolgép: fentebb ecsetelve

2010. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
de hát ezaz hogy net,játék stb és legalább tudok pc-n játék közbe dumálni meg x360 hoz nem is lenne netem :S
2010. márc. 25. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!