Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte radeon R7 370 videóká...

Kalosavo kérdése:

Gigabyte radeon R7 370 videókártya mellé milyen processzort?

Figyelt kérdés

a probléma az hogy szerintem a processzorom már nem hajtja ki, jelenleg Amd Phenom II 965 Be van a gépbe a kérdésem hogy milyen processzort ajánlanátok ehhez a kártya mellé?

Alaplap: 960GM-VGS3 FX,‎ Táp: Enermax 450W bronze 80+ elég lesz e még?



2015. nov. 18. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az R7 370 és kétszer átnevezett HD7850. Ha valamennyit hagy is benne a Phenom II, akkor sem sokat. Annyit meg pláne nem, hogy megérje miatta processzort cserélni. Mondanám, hogy húzd meg, de azzal az alaplappal...
2015. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az X4 965 még elég az R7 370-hez vagy legalábbis nagy részt még passzol hozzá. Az R7 370 egy optimalizál HD7850 azaz magasabb órajelekkel operál (+7,5% GPU és +16,5% VRAM) és mégis kisebb a fogyasztása (130W vs 110W). Játékokban nem sokkal marad el egy GTX950-től azaz közel teljesít átlagban a 270X-hez is.

Nekem volt HD7850 karim ami mellett egy X4 945 dolgozott. Később vettem egx FX-6300-t mellé, amit 4GHz-re nyomtam rögvest. Sok különbséget nem okozott, bár ez játék és beállításfüggő is. 3Dmark téren a Vantage alatt jött még +6% GPU pontszám (alapbeállításon ott volt egy kis CPU limit), míg 3Dm11 alatt már nem volt különbség graphics pontokban (persze CPU meg physics már ugrott).

2015. nov. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 + #2 +1


valoszinu ha keves neked a geped jatekbeli teljesitese akkor cpu és VGA is uj kell majd

nagyjabbol szerintem teljesen uj konfuggal jarsz majd jol ezt meg hagyd meg masodik gepnek

ne fejleszd

max ha 4GB van benne akkor vegyel belle lehetoleg ugyan olyan 4GB ost (ha neked megeri ez a fejlesztes, konfigod is mar 4gb ram hasznalaton kepes tulepni jatekokban (ha tul tud lepni vagyis van ram :P ) )

2015. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat ! :)
2015. nov. 18. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!