Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi oka lehet arra a gépemnek,...

Joskagyerek123 kérdése:

Mi oka lehet arra a gépemnek, hogy 4gb RAM van berakva, fel is ismeri de azt írja, hogy csak 2 használható?

Figyelt kérdés

2015. nov. 16. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Kérdésem: Milyen alaplap?

2. Van videókártyád vagy az integráltat használod?

2015. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Esetleg 32Bittes Xp?:D
2015. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Működik mindegyik ram slot? Integrált vga van benne?
2015. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet ennek. Az első a nem megfelelő operációs rendszer. Ez nagyon valószínű is, bár mostanában előre telepített verzióval szokták eladni a gépeket, ott meg nem szokták elrontani.

Aztán lehetséges, hogy az egyik modulod sérült, vagy valaki piszkálta és rosszul tette vissza a helyére - én sokáig nem vettem észre anno, hogy nincs a helyén az egyik.

2015. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MGéza ***** válasza:
#2: A 32bites xp 4gb ramot kezel... Kérdező, nézz be a biosba és nézd meg az integrált videokártya beállításait ott mennyi ram van lefoglalva neki? Ha nem integráltat használsz akkor annak mennyi a videomemóriája?
2015. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MGéza ***** válasza:
De tulajdonképpen ezt hol írja ki? Feladatkezelőt nyisd meg, teljesítmény fülön nézd meg mennyi fizikai memóriád van! Ha 4gb fizikai memóriád van, akkor mindössze annyi történt, hogy valami miatt a windows lefoglalt 2gb-t.
2015. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Windows 10 Pro 64bit van fennt,es nem az integralt videokartyat hasznalom. A cpu-z is felismeri , szoval szerintem is a windows foglal le belole csak nemertem miert
2015. nov. 17. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!