Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Volt egy régi gépem ami fogta...

Volt egy régi gépem ami fogta magát és szó nélkül újraindult, az mindegy volt hogy mit csináltam rajta attól függetlenül újraindult, nos ezért úgy döntöttem hogy kicserélem benne az alkatrészeket vagyis veszek újakat. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Időrendi sorrendben így lettek kicserélve az alkatrészek:Elsőnek alaplap és processzor csere, utána videokártya táp és ram csere, winchester csere ssd-re, és legvégül még gépházat is cseréltem, szóval mintha egy új gépet vettem volna. Nos a probléma még mindig fennáll még mindig használattól függetlenül újraindul mintha elmenne az áram. Még a kábeleket is átcseréltem gondolok itt sata kábelre. Azt is próbáltam hogy közvetlen áramforrásba dugom be a tápot, de úgy is újraindul. Nem tudom mi lehet a baja de már nagyon idegesítő.
2015. nov. 14. 13:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mégegy idióta ötlet: működés közben kapcsold ki a monitorodat a főkapcsolójával és úgy menjen a gép.
2015. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jó csak ezzel az a baj hogy véletlen szerűen kapcsol ki,mivel sokat játszok többször volt már olyan hogy játék közben indult újra ki,viszont volt olyan is amikor netezés vagy filmnézés közben.... Meg volt olyan is hogy egy hétig egyszer se indult újra viszont olyan is volt hogy egymás után 4x-szer is újraindult.Ma még szerencsém is volt mert ma csak egyszer indultújra.
2015. nov. 14. 20:57
 13/14 anonim ***** válasza:

A #6 leírásod alapján hálózat probléma kellene hogy legyen. De írtad, hogy elvitted máshová is a gépet és ott is előjött...

Fogalmam sincs, mit lehetne még tenni.

Bocs, de én itt feladom... Ha később eszembe jutna valami, visszajövök.

2015. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jó rendben azért köszönöm a tippeket :)
2015. nov. 14. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!