Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Volt egy régi gépem ami fogta...

Volt egy régi gépem ami fogta magát és szó nélkül újraindult, az mindegy volt hogy mit csináltam rajta attól függetlenül újraindult, nos ezért úgy döntöttem hogy kicserélem benne az alkatrészeket vagyis veszek újakat. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Időrendi sorrendben így lettek kicserélve az alkatrészek:Elsőnek alaplap és processzor csere, utána videokártya táp és ram csere, winchester csere ssd-re, és legvégül még gépházat is cseréltem, szóval mintha egy új gépet vettem volna. Nos a probléma még mindig fennáll még mindig használattól függetlenül újraindul mintha elmenne az áram. Még a kábeleket is átcseréltem gondolok itt sata kábelre. Azt is próbáltam hogy közvetlen áramforrásba dugom be a tápot, de úgy is újraindul. Nem tudom mi lehet a baja de már nagyon idegesítő.
2015. nov. 14. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen tápod van?
2015. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Azt is próbáltam hogy közvetlen áramforrásba dugom be a tápot, de úgy is újraindul"

Ez mit jelent? Mit és hová dugtál?

2015. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mármint a gépet dugtam be, vagyis a tápkábelt amin kapja az áramot,közvetlen a konnektorba és nem hosszabbítón keresztül használtam.A tápom egy chieftec ctg-500-80p
2015. nov. 14. 18:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Az alaplapon nézd meg, hogy minden rendesen be van e dugva, valami nem csúszott e ki (főleg az ATX 20 pines, vagy a cpu 4 vagy 4+4 pines csatik). Ha rendben van akkor más a probléma. A táp jó minőségű, de lehet hogy meghibásodott. Lehet még ludas az alaplap. Kellene egy szakértői átvizsgálás!
2015. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Minden jól van bedugva,de a régi táppal is csinálta,de utána cseréltem procit és alaplapot utána is azért utána meg vidikarit tápot és ramokat cseréltem..
2015. nov. 14. 19:04
 6/14 A kérdező kommentje:
Ami még furcsa hogy például amikor öcsém bekapcsolja a tv-jét vagy a gépjét azon nyomban újraindul az enyém,de nem mindig.Így volt ez akkor is amikor egy másik házba elvittem a gépem
2015. nov. 14. 19:30
 7/14 anonim ***** válasza:
A tápkábel nem sérült valahol? Próbáld ki egy másik tápkábellel, hátha...
2015. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
..vagy cserélj az öcséddel kábelt egy időre.
2015. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már tápkábel csere is volt..
2015. nov. 14. 20:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát, ezek után én már csak "hülyeségeket" tudok kérdezni.

Hálózat, védőföld rendben? Próbáld ki, hogy a monitoron kívül semmi külső eszköz ne legyen a gépre csatlakoztatva. Még az internet kábel sem.

2015. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!