Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet az hogy a Windows a...

Lehet az hogy a Windows a frissítésel rossz illesztő programot rak?

Figyelt kérdés
Van egy Asus k51ac típusú laptopom. Minden jó volt rajta aztán kikapcsoltam egy húsz perc múlva be és nem adott képet. Csak zúg még a bejelentkező asus irat se jön be. De mielőtt kikapcsoltam volt 9 frissítés. Nem lehet hogy valami illesztő rossz? Videokártya vagy alaplap illesztő?

2015. nov. 12. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában a windows nem nyúl a driverekhez. (kivételt képez a win10). Sajnos az magától telepíti őket, de a legfrissekebbeket és a megfelelőket (néha nem). Milyen a rendszer?
2015. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Windows 7. De gyanítom hogy ez már nem illesztőprogram probléma mert cd-ről se bootól. És azt hozzá kell tenni hogy 80-85 fokos volt a processzor laptop hütővel. Szerintem elszált az alaplap.
2015. nov. 14. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!