Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számitógép vásárlás/eladás?

Számitógép vásárlás/eladás?

Figyelt kérdés

AMD x3 450 processzor 3,2hz(ezt unlockoltam már 2 éve és tökéletesen megy, programokkal tesztelve minden mag hibátlanul müködik alacsony hőmérsékleten, AMD Phenom II X4 B50 3,2ghz(4mag) lett belőle

Memória: 4GB DDR3 Kingmax 1333Mhz

Merevlemez: HP 160GB Sata2

Tápegység: FSP Hexa 400w

Számitógépház: Valami akyga, pontosan nem tudom de 4 ezer forint volt újan

DVD iró/olvasó samsung 4 ezer forint volt újan

Videókártya: Sapphire Radeon HD7750 1gb GDDR5(brutálisan jól tűri a tuningot, teszteltem úgy hogy mindent felhuztam amd overdriveba és még így sem ment magas hőfokra terhelve)

Alaplap:ASrock 960GM-GS3

Nagyjából ennyi lenne, el szeretném adni mert teljesen új konfigot tervezek összerakni a következő hónapba

(i5 4460, ASRock Fatal1ty B85 Killer Alaplap, thermaltake 530w hamburg tápegység, 2x4 gb kingston hyperx fury 1600mhz ram, meg egy jól szellőző ház 10ezer forint körül, merevlemez pedig egy wd 1tb 64mb-os lenne, későbbiekben pedig vásárolnák bele egy videókártyát( r9 390re gondoltam vagy gtx970-re)

Mennyiért tudnám eladni a gépemet? nagyjából 2,5 éves, én olyan 40 ezer körül gondoltam nem tudom ez mennyire reális érte, és az alábbi konfig amit tervezek az jó lesz úgy? Előre is köszönöm a válaszokat



2015. nov. 10. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Reális csak ne reklámozd hogy húztad a gépet mert nem szeretik.
2015. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

attol fugg valaki szereti, ha valoban igaz amiket irsz

mert igy tudja hogy epmeletben tudja tuningolni majd ha akarja, illetve latja hogy a vevo oszinte es nem titkolta el


hogy a tuning menyit csokent erteken az kerdeses... nem sok plusz penzt hozna ha eltitkolnad a tuningos reyzeket valoszinu zerot, es lehet valakinel pont a tuningos reszek adnak a "plusz penzt" vagyis a kisebb (vagy semekkora) lealkudast


cpu 5ezer

lap 4ezer

ram 4ezer

hdd 3ezer

tap 7ezer

haz 1ezer

dvd 1ezer

haz 1ezer

vga 9ezer


a tervezet uj gep nem tunuk rosznak

2015. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

35ezer? ha jol adtam ossze


ugy kalkulalj hogy ezeket elege tularaztam ugy mond szoval -1ezer is lehetne beloluk...

athlon x3 (manapsag nagyon oreg es nem is tul eros egy phenom x4 sem az... lenyegeben egy gyari phenom 965 sem er sokkal tobbet 6-7ezer max. (es es ez nem az)

alaplap iszonyat fapados mindenkepen még magakoraban is az volt

2015. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hdd lemaradt hogy akarmilyen jo is lehet de elege kicsi...


szoval 35ezer a max ami kezdeti arnak jo lenne


szia

2015. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igaz, bár nézegettem most használt gépeket és 35-40 között nem találtam jobbat, a videókártyát egyébként 14 körül bármikor megveszik hardveraprón :D tehát 40 körül simán elmegy a gép
2015. nov. 10. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!