Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eladtam egy videókártyát ami...

Eladtam egy videókártyát ami nála nem működik de nálam igen? Visszavegyem?

Figyelt kérdés
Hát eladtam egy HD 7770-et ! Kétszer vette már meg tőlem a srác! Elsőnek elvitte és azt mondta nem jó nem megy a gépébe! Eljött hozzám hogy teszteljük le akkor látta ö is megy tökéletesen! Aztán vissza adtam a pénzt! Jó elsőnek vissza adtam a pénzt! Aztán másnap írt csak kéne a videó kártya! Jött megint megvette és írta hogy nem indul nála, én meg írtam neki hogy nem vagyok zálogház a kártya tökéletesen működik nálam én nem veszem tőle vissza még egyszer! Ti mit tennétek ? Kicsit rosszul érzem magam hogy nála nem megy , de ettől függetlenül én azért nem fogom 2 naponta ezt eljátszani ! Elvitte egy haverjához nála működik rendesen azt írta!

#vásárlás #eladás #visszaváráslás
2015. ápr. 17. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Adja oda a haverjának akkor. Hacsak nem gondoltad meg magad és kell vissza a kártya.
2015. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem én feljebb váltottam ! Nekem R9 270 van! Én meg nem jászok zálogházat megmondtam neki!
2015. ápr. 17. 19:54
 3/7 Panda Péter ***** válasza:
100%
nyilvánvaló hogy a probléma az ő gépével van. vagy a táp nem bírja (ez valószínűbb... bedugta egyáltalán a kártyán lévő tápcsatit? anélkül nem megy, most szólok) vagy az alaplapjával nem szeretik egymást (ilyen azért elég ritkán van). ha nagyon rinyál, vedd vissza, és add tovább valaki másnak, de igazából akkor sem károsítod meg ha nála hagyod, elvégre is a kártya jó, csak nála nem megy, szóval legrosszabb esetben neki kell továbbadnia.
2015. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem rinyál ö is tudja jó a kártya! Én elsőre vissza vásároltam! Másodjára nem fogom! ö mondta majd épít hozzá akkor egy gépet ! Azt mondta minden rá van dugva és képet nem add ! valami asrock 945-ös alaplapja van 775-ös! Mondtam neki a bios frissitést is ! állitólag meg csinálta de azt mondta úgy se megy neki!
2015. ápr. 17. 20:05
 5/7 tamasoft ***** válasza:
Ő baja. Én se veszek gázolajat a benzinkúton, ha egy Trabantom van.
2015. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer én is jártam így, vettem egy kártyát, és a gépemen fekete képet adott. Elvileg a lappal, és a táppal is kompatibilis volt.. nem értettem miért nem volt jó. Visszavittem, és felhívott hogy vegyem vissza, mert neki jó volt. Én erre csak azt válaszoltam, hogy amiért nálam nem megy, nem kell, szerződést meg nem kötöttünk.. :D


Ha nagyon csapkodja az asztalt vedd vissza, de amúgy én sem engedném tovább.

2015. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért is kellene visszavenned? hibás a termék? garanciális bolt vagy? bebizonyítottad hogy hibátlan ezért ne legyen lelkiismeret furdalásod.Az ilyen Pistikéktől mentsen meg a ....mert ő úgy gondolja hogy fejleszti a P1-es gépét.Kísérletezzen ahogy a szülei vele.
2015. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!