Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápot vegyek?

Milyen tápot vegyek?

Figyelt kérdés

G3250

GTX 750 Ti

Kingstone 4GB 1600 Mhz

Asus B85M-K

1T Wester Digital

Először is nem nagyon értem hogy mi a különbség két táp között miért az egyik 2xer annyi mint a másik. Van egy ház ami tetszik és van benne egy 450Wos táp egy másikban egy 500Wos a kettő között gondolkodtam de azt vettem észre hogy maga a váz+táp összesen annyi mint egy táp külön.. Mi a különbség a különvett és a házban levő táp között???

[link]

[link] + ebbe még cooler is van

Ezek tetszenek is inkább a másodikat venném de nem értem hogy ilyen olcsó, edddig azt hittem 500W az mindegyiknél 500W és tök mindegy milyet veszek



2015. nov. 10. 14:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mielőtt félreérted: 444W-ot vesz fel a konnektorból, 44W-ot eléget és 400W-ot kap a gép.
2015. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ez konyhanyelven van azért ezt linkeltem nekik :D
2015. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ja, de ha hülyeséget mond, akkor inkább el se olvassa.
2015. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Delux atx 400w p4 hát eddig 8 év alatt egyszer sem halt meg a gépem de ez a táp se tűnik valami világbajnok tápnak..
2015. nov. 10. 15:15
 15/20 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

azert sok mindentol fugg ez #14


de ha mar teljesen uj gepet veszel akkor mar ismert es elismert minosegi tapot vegyel bele


az emlitett be quiet! 300 tokeletes lenne a gephez


vagy tul draga?


gephazon se eri meg sporolni egy gephaz ÖRÖKéletedre is megfelelhet ha jol valasztol

a tapbol pedig azert kell jo hogy a geped minel tovabb kihuzhassa minnel biztossabban

itt az esely van meg ra

de mit nyersz azzal ha 90% eselyed van arra hogy a gep tonkre megy ahelyett hogy 70% eselyed legyen arra hogy a geped 10evig tapegysegbol adodo hibaMENTESeggel uzemel

2015. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A kérdező is összekever valamit. Egy tápnak nem az a célja, hogy elpusztíthatatlan legyen 20 évig, hanem hogy stabil áramellátást kell biztosítania a gépnek és védje az alkatrészeket. Az említett táposházak ezt nem tudják teljesíteni, és ha a 100 ezres konfigurációdon pont a tápot spórolod le, akkor azzal nagyon rosszul döntesz. De ha van újabb felesleges 100 ezer Ft-od, akkor nekem mindegy.
2015. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


prohardver.hu oldalon nezelodj

itt kicsit jobban leirnak sokmindent (nem csak a linkelt oldalon sok mas topik stb van)


es itt ugye vannak tipus szerinti ajanlasi listak is amik igen csak hasznosak tapvalasztasna

vagy egy kulfoldi oldal:


[link]

2015. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

no de a tapok agkiosztasarol se sokan tudnak, akkor honan tudjak azt hogy stabilnak kell lenie annak? (amirol nem is tudnak) illetve hogy ha megis tudnak arrol nem hogy szoftverrel nem tudja bemerni jo e


vedelmekrol meg szinten vagy nem tudnak vagy ugy tudjak eleg egy plecsnyi valahol es akkor az mar van is es megfelo is


:D

2015. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem beszelve arrol hogy a gyartok nem igazan tuntetnek fel reszleteket a tap belsejerol ugy mint a tesztek

(pl. hogy varhatoan mikor robban fel a tap es fesziti szet a plexi gephazat :P)


ja arrol nem is beszelve hogy gyartoi oldalt se szokot nezni mezei user

illetve ha valaminek nem talalja gyartoi oldalat megrantsa valat aztan berakja a kosarba hogy "biztos jo azert ez"

2015. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Gábor_79 ***** válasza:

Ez egy olcsóbb, de jó. [link]

Hány lejből vennéd? Ez még olcsóbb [link] Az ennél rosszabbak, mondjuk a 150 Lej alattiak, időzített bombák. Lassan, de biztosan gyilkolja az alkatrészeket.

2015. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!