Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen PC konfigurációt...

Kecsy kérdése:

Milyen PC konfigurációt ajánlotok max.130 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Amit kinéztem: AMD FX-4300 3,8 GHz 4 mag, Kingston HyperX Fury BlueSeries 2x4 GB DDR3/1866, Gigabyte Geforce GT740 2GB/GDDR5, Chieftec iArena 500W táp, Kingston 120 GB SSDNow, Asus M5A78L-M/USB3, valamilyen ház 10.000 Ft körül. Winchester és DVD-író marad a régi gépből.
2015. nov. 7. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre szerintem spórolj az SSD árán és azt tedd a VGA-hoz. Amúgy az a táp kerülendő. A proci se mai. Jobban jársz szerintem, ha inkább használt alkatrészekben gondolkodsz. Ennyiből jót nehéz kihozni. Sőt..
2015. nov. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! Megfogadtam a tanácsod, vetem használtan egy Sapphire Radeon HD 7850 1 GB/GDDR5 kártyát 26 ezer forintért. Tudom, nem a legújabb kártya, de jóval a bolti ár alatt jutottam hozzá. Processzort és tápegységet tudsz esetleg ajánlani hozzá? Ha nem veszek SSD-t, van kb. még 100 ezer forintom.
2015. nov. 8. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem félsz hardverapróról vásárolni(nekem az egész gépem innen van):

[link]

Itt az az i5-4440 vagy 4460

[link]

MSI B85M-E45. Ez mATX, az ATX-esek kicsit drágábbak.

Táp: [link]

Későbbi fejlesztésekhez jó.

RAM: [link]

Innen általában a Kingston HyperX szériát ajánlják.

2015. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. nov. 9. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!