Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hűtőt javasoltok ehez...

Milyen hűtőt javasoltok ehez a processzorhoz?

Figyelt kérdés
A választott processzor egy AMD fx 8350. Ehez szeretnék egy hűtőt vásárolni ami rendesen hűti mert tudom hogy amit gyárilag hozzá adna az szinte semmi. A baj annyi hogy a házba nem fér már mint Low Profile hűtő. Miket ajánlotok hozzá?

2015. nov. 2. 21:43
 1/8 anonim válasza:

Mi a konfigod a procin kívül?

Ha ilyen processzort akarsz akkor a többi hardver sem lesz "gagyi"?

Nekem is ilyen procim van, és egy hatalmas cooler master hyper 412s hűtő van rajta. 4.3 Ghz-en megy stabilan.

Tehát konfig?

2015. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy asus m5a97 evo r2.0 az alaplap. A ram 16 gb corsair 1333 mhz. A vga gigabyte r9 280 oc 3gb. A táp coolermaster g750m.
2015. nov. 2. 23:15
 3/8 anonim válasza:

Ha ilyen procit szeretnél, és ilyen kártya van mellette, akkor mindenképp új ház, amiben megfelelő az overflow.

Egy ilyen rendszernek kell a megfelelő légmozgás!

Egyébként tuningolni is akarsz vagy csak gyári órajelen hajtod a hardvereket?

2015. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gyárin. Csak játékra használom és nem vagyok egy szörszál hasogato hogy a beállitásokkat a leg ultra giga hdra huzzam. Amugy a ház az igazábol egy asztal. Vagyis egy asztalba szerelt pc. És ezért szeretnék low profile hütöt hogy elférjen rendesen.
2015. nov. 2. 23:26
 5/8 anonim válasza:

Ehhez a processzorhoz nem elég akármilyen procihűtő!

Ha azt akarod hogy hosszú legyen az élettartama akkor jobban jársz egy új házzal!

Főleg ha a többi hardvert is nézzük!

2015. nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én ezt értem. De mint irtam ez a konfig nem egy gépházban hanem egy asztalban van. Az asztalba van 6 db 20 cm átméröjü ventillátor amik a levegö keringetésén dolgoznak. Az asztal paraméterei: 100 cm hosszu, 60 cm széles és 20 cm mély.
2015. nov. 2. 23:38
 7/8 anonim válasza:

így már érthető!

Akkor hogy-hogy nem fér el benne egy nagyobb processzor hűtő?

2015. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem hogy milyen hütöt vegyek hozzá? A low profile tetszik csak az szol mellette. De azon kivül milyet érdemes egy ilyen processzorhoz venni? Ami már rendesen hüteni tudja?
2015. nov. 3. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!