Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem teljesen működik az 5.1...

Nem teljesen működik az 5.1 házimozi gépre kötve (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Minap kaptam egy 5.1 házimozit (Watson), és gondoltam a géphez kötöm. Meg is történt, csak valamiért a center és a jobb oldalsó (hátsó) hangszóró nem ad ki hangot.

Az összekötéseket megnéztem, szerintem rendben vannak.. fel is ismeri a driver őket.

Kifogytam az ötletekből mi lehet a baj, ha valakinek lenne véleménye/ötlete, szívesen fogadnám. :)


Integrált a hang az alaplapon, de elméletben támogatja az 5.1-et, és a driverben is megtalálható.

A mélyláda hátulján 2 illetve 6 db csatlakozó van, első 2 az egy külön "csatorna" talán.. alternatívának, a másik 6 meg ugye: 2 első, 2 mély+center, 2 az oldalsóké.

Kettesével bedugtam őket a megfelelő színű Jackbe, átalakítóval, szól is az első 2, mély, és a bal oldalsó.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. nov. 2. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
a hangkártyád külön progijában is érdemes lenne körülnézni illetve a windowsban is beállítani az 5.1-et. Ha olyan az 5.1 erősítője akkor azt is megnézni, hogy ott is be van állítva az 5.1. ezután már csak 5.1-es tartalmat kell lejátszani a gépen. pl olyan hangkódolású filmet.
2015. nov. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Driverben be van állítva, Windowsban is, de nem szól a tesztnél.

Mélyládán nincsen 5.1-stereo kapcsoló. :(

2015. nov. 3. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!