Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beillene a gépembe egy ASUS...

AEROcool123 kérdése:

Beillene a gépembe egy ASUS STRIX-GTX960 OC 4Gb?

Figyelt kérdés

Tápom Corsair CX600M

alaplap M5A97 EVO R2.0

processzor amd fx6350 vízhűtéssel


közeljövőben szeretnék majd Intelre váltani de pár hónapig ebben a gépben lenne, szerintetek nem lenne probléma, futna rendesen ez a konfiguráció?



2015. okt. 29. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

270X-ről nem éri meg GTX 960-ra váltani.Alig erősebb a GTX 960.

Amúgy ha nincs semmi gondod az AMD-vel akkor miért nem szimpatizálsz vele?Ilyen hittérítő koboldoknak nem kell semmit sem elhinni.

2015. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Várj inkább egy hónapot a 970-re.
2015. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
2 AMD égett le nálam, nincsenek jó tapasztalataim róla. Na meg sok játék is nvidia-ra készíti kb a játékokat. Most is laptopomat cseréltem erre mert igazából nvidiasat akartam de olyat sajnos nem találtam azért lett ez. De most van lehetőségem (pénzem :D ) cserélni. Ui: engem nem lehet győzködni AMD vagy nvidia legyen mert mindig a saját fejem után megyek :D
2015. okt. 29. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!