Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új táp kellene a gépembe,...

Kris99 kérdése:

Új táp kellene a gépembe, bárki tud ajánlani vmi jót?

Figyelt kérdés

Nem rég elszállt a tápom es kéne bele vegyek egy megbízhatót. Bárki tud ajánlani valami meg bízhatót és nem túl drágát (<20000)?

Gép konfig.-ja :videó kari : gigabyte gtx 970 g1 gaming, proci Intel i5 4690k és Asus alaplap



#Új táp #megbízható táp
2015. okt. 21. 23:21
 1/8 BM-Striker ***** válasza:

Ilyen konfighoz nem szabad 20 alatti tápot venni.


Én egy ilyet ajánlanék:


[link]

2015. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Én nekem hasonló gépem van, de csak belsőt cseréltem a táp a régi maradt. :D


Igaz azt régebben 6-7ezer-ért vettem még olyan ~3 éve. :D

Akkor én merész vagyok? Bár semmi baja sincs. :)


DE! amúgy próbáld szétszerelni a tápot, mert van benne egy szál-biztosíték. Ha az ment ki, akkor elég azt kicserélni.

2015. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ilyen konfighoz nem szabad 20 alatti tápot venni. "


A szabad és az illik azért két külön dolog.


XFX Pro 450W jó lesz,az 20 alatt megvan ha jó helyen veszed,és 5 év garis Seasonic elektronikás táp,kiválló ventivel és jó kábelezéssel.

2015. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, közép-felsőkategóriás géped van és lespórolnád a tápot, nem jó ötlet. Corsair RM 550x 7 év (!) garanciával 30 ezer Ft. Az biztos nem száll el és megspórolsz még kitudja hányszor 20 ezer Ft-ot majdnem egy évtized alatt. 20 ezer Ft-ért ott van például a FSP Raider 550W, 5 évvel. Én ezeket ismerem, de van még van egy csomó jó táp... Abban egyetértek, hogy ilyen nagy teljesítményű konfigurációhoz (gondolom overclock is bőven van) nem szabad közepes minőségűt venni.
2015. okt. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fsp raider 550w épphogy 20k alatt van , nagyon megbízható és halk táp , ezt saját tapasztalatból mondom.
2015. okt. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Szerintem be áldozok 30ezret egy corsair tápra

Mert 7 év gari elég megnyugtató:)

2015. okt. 22. 06:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Super Flower 550w Bronze Seria

Kb. 20k

2015. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2015. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!