Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Baj lenne a vinyómmal?

Baj lenne a vinyómmal?

Figyelt kérdés

Nemrég újraraktam a gépet, de csak átmenetileg, mert nem volt időm leszedni róla a dokumentumaimat, ezért nem töröltem le ezeket, csak simán felraktam az új windowst. De sajnos nem nyit meg minden régi dokumentumot, ami a C meghajtón volt annak semmi baja, de ami a D-n abból csak keveset kezel (és pont a lényeget, a képeket nem nyitja meg). Megnyitásnál nagyon belassul a gép, újraindításig szinte használhatatlanul lassú. A torrent se működik megfelelően, egyeseknél azt írja ki,h "the request could not be performed because of an i/o device error" Ahogy utánaolvastam ez is HDD hibát jelöl. Ez a kettő összefüggésben lehet egymással? TUdna valaki valamilyen javasaltot tenni a javítására. Természetesen elsődlegesen a képeim megmentése lenne a cél.

Asus n55sf, win 7



2015. okt. 25. 12:33
 1/5 Trevor. ***** válasza:

HD Sentinel mit mutat a HDD állapotáról?

[link]

2015. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Küldöm a screenshotot: [link]

2015. okt. 25. 14:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Merevlemez teszt lefuttatása után: [link]
2015. okt. 25. 14:25
 4/5 Trevor. ***** válasza:

Ez nem jó, jól gondoltad, hogy a merevlemezzel lehet a gond.

Érdemes lenne erről minden fontosat/pótolhatatlant lementeni és új merevlemezt venni.


Ezt használhatod tovább, de kizárólag pótolható illetve nem fontos adatok tárolására (pl. olyan filmeket nyugodtan tárolhatsz rajta, amit szükség esetén bármikor újra le tudsz tölteni).

2015. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm a segítséget, ment a zöld kéz.
2015. okt. 25. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!