Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel I5 4460 és egy Sapphire...

Intel I5 4460 és egy Sapphire Radeon HD7850 Dual-X OC 1GB DDR5 256-bit?

Figyelt kérdés

Sziasztok,nemrégiben összeállítottam egy gépet:

Gigabyte H81M-S2PV


Intel Core i5-4460


Sapphire Radeon HD7850 Dual-X OC 1GB DDR5 256-bit


KINGMAX 6GB DDR3 1333MHz CL9 1191 memória


CORSAIR Builder Series CX500W tápegység


Z11 Plus HF1 Számítógép ház


Szeretném kérni a véleményeteket,hogy vajon jó lett-e ez így?

Még az érdekelne,hogy a processzor mellé vásárolt videókártya az jólesz mellé?


2015. okt. 17. 11:06
 1/6 Trevor. ***** válasza:
Teljesen jó, de ha még nem vetted meg, akkor inkább Kingston vagy Corsair ram. A kártyát használtan nézted?
2015. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen a kártyát használtan néztem,mert nagyon jó ára volt,már egy ideje használom és teljesen jól működik,minden féle teszt programot lefuttattam rajta,volt,hogy ment órákig és semmi baja,játékok is teljesen jól mennek (egy pár kivételével) erről majd szeretnék szót is ejteni,hogy ez miért is lehet,hogy pl.Battlefield3 az megy ultrán fullHD-ban,ami eddig lowon ment,mert csak egy Phenom X4 945 procim volt és csak egy processzor ,egy ház illetve egy tápegységváltáson estem keresztül és ennyit számított.

Amiről szeretnék beszélni ,vagyis kérdezni az az,hogy a Battlefield4 illetve a GTA V miért akadozik,röcög a játék hatalmas FPS droppok,pedig mind a kettőben alacsonyabb beállításokon játszom (medium,MSA nélkül) az fps az megvan,nagyon,csak elkezdenek akadozni,de csak ez a 2 játék,az lenne a kérdésem,hogy mégis miért?

HWinfoban figyeltem a hőfokot,kihasználtságot,de semmi,minden normális értéken van,HDD maximum 29 fokos,processzor 57 meg a videókártya is maximum 57.

Ja! a Witcher 3 pedig nagyon szépen fut,így a 4 magos AMD Phenom-al I5-re váltás után,hát..megváltás :)

2015. okt. 17. 11:21
 3/6 A kérdező kommentje:

Winyómat nem írtam,az pedig egy teljesen újan még nyáron vásárolt Western Digital Caviar Blue 3.5" 1TB 64MB SATA3.

Ami érthetetlen okokból egyik házból a másikba átszerelés után elkezdett kerregni,nem kattog,csak amikor "dolgozik" akkor picit lehet hallani,hogy kerreg..nagyon zavaró,mert érzem,hogy egy icipicit lassabb lett 1-2 helyen,de nincsenek fagyások,se semmilyen ilyesfajta problémák,HDSentinel Smart teszt ment 2 órát,üresbe hagytam,mindent kinyomtam,csak a teszt ment és nem talált semmi hibát,kondi és teljesítmény 100%,eddig 56 napot ment és nem melegszik túl (max 30 fok,de ahhoz meg kell terhelni nagyon)

átlag 27fok.Visszatérve az átszerelésre,nagyon figyeltem,nem dobáltam,nem ütöttem neki semminek és nem pusztakézzel nyúlkáltam az alkatrészekhez,tehát még az sem lehet a probléma,új Sata 3 kábel,új tápegység,szóval nem értem,csavarozásra is figyeltem,főleg,hogy ilyen rezgéscsillapító gumicsavarokkal van rögzítve 2 oldalról 4 csavar fogja.

Szóval összességében figyeltem mindenre amire csak tudtam,nem trehány módon csináltam,próbáltam megfordítani,hogy a fémes lapja alul legyen,úgy talán hátha nem,de úgy is ugyanúgy csinálja.

2015. okt. 17. 11:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok kérdésért hirtelen,de ha esetleg van időtök végigolvasni és válaszolni,akkor nagyon megköszönném:)
2015. okt. 17. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert kifut a játék az 1GB VRAM-ból.
2015. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az érdekel hogy elég erős-e az i5 a 7850 mellé, akkor bőven, sőt, még a VGA lesz inkább a szűk keresztmetszet.
2015. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!