Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hang a gépemen miért?...

Nincs hang a gépemen miért? DRIVER FENT VAN?!

Figyelt kérdés
egyszercsak elment a hang, 3x telepítettem újra a windows 7-et de ígyse jártam sikerrel természetesen az alaplap gyártó oldaláról töltöttem le a hozzá való drivert (és még rohadt sok más oldalról is töltöttem már le minden féle drivert) deee sajnos így is azt írja nincs hangeszköz telepítve eszközkezelőbe bemegyek olyan menüpont nincs nálam hogy hang és lenyitom esetleg kiírna valami hibát megszünt létezni nálam a hang mi baja lehet ennek a... működött menet alatt megdöglött ez mi ?! Válaszokat előre is köszönöm!!!!!!
2015. okt. 15. 21:47
 1/1 CspCsj ***** válasza:
BIOS-ban megnézném, hátha le van tiltva az Audio eszköz (Disabled=Letiltva, Enabled=Engedélyezve)
2015. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!