Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SigmaTel High Definition...

SigmaTel High Definition Audio hang driver van a gépemen. De ha be van dugva a füles akkor csak ott van hang a hangszóróban nincs. Miért?

Figyelt kérdés
Ha a fülest kihúzom akkor van hang a hangszóróban, ha bedugom nincs. Mit csináljak hogy legyen hang itt is ott is egyszerre, mert realtek hangkártyával (és másik gépemen) ott ilyen gondok nem voltak.
2015. aug. 24. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Ha fülest használsz, miért kéne, hogy a hangszóróból is jöjjön hang? Ez a füles lényege.
2015. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 legend 666 ***** válasza:
Mért ne kéne? Nekem a füles örökké be van dugva, meg a mikrofon is, és a fejhallgató folyamatosan szól. Csak fel kell vennem ha azon szeretném hallgatni (akármit) Csak le halkítom a hangfalakat és annyi, felveszem a fülest. Alapból le van tiltva a 2 használata, de én ha jól emlékszem ezt állítottam be: "előlapi jack-aljzat érzékelés letiltása" na ha ezt én bepipálom, akkor szól a fejhallgató is, és a hangfalaim is! Üdv
2015. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves Legend666,hogy csináltad, elmagyaráznád kérlek?
2015. aug. 24. 11:40
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha esetleg tudnál róla képet küldeni hogy hol állítsam be (melyik panelen),annak nagyon örülnék, és megköszönném.
2015. aug. 24. 12:08
 5/9 legend 666 ***** válasza:

Inkább csináltam egy videót:


https://www.youtube.com/watch?v=FytdloG1nsQ Így átláthatóbb, nem nagy művelet..

2015. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hasznos, csak a Simatelnek nincs ilyen beállító panele. A Windows rendszerében ez hogy oldható meg, szerinted?
2015. aug. 24. 12:24
 7/9 A kérdező kommentje:
SigmaTel-t akartam írni.
2015. aug. 24. 12:25
 8/9 legend 666 ***** válasza:
Lehet én vagyok a "pancser" de a rendszer audio kezelőjében nem találok ilyen beállítási lehetőséget, passz.
2015. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagy pancser, mert én sem találtam, ráadásul én win10-et használok, úgyhogy itt még nehezebb lesz megcsinálni, szerintem az egész hang drivert ki kell cserélni, de lehet hogy a hangkártyát is. Azért köszi a segítségedet. Te legalább megpróbáltad. :)
2015. aug. 24. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!