Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom feltelepíteni a...

Nem tudom feltelepíteni a REALTEK High Definition drivert!?

Figyelt kérdés

A telepítés befejezésekor egyszerűen újra indul, megjelenik kék hátérrel egy csomó szöveg és újraindul. Maga a driver feltelepül, de magától letiltja a drivert, és nincs hang továbbra se. Ha feloldom a letiltást, akkor mindennek vége, és a windows betöltése után, mikor a hangkáryát is betölti újra indul, és ezt csinálja a végtelenségik...

Ilyekor csökkentett módban újra letiltom, de ez nem oldja meg a problémát, hisz hang továbbra sincs.


Ez a driver kell:

[link]


Nem tudom mi lehet a probléma, mit ajánlotok, mit ellenőrizzek?


A gépet most raktam fel, és pont azért, mert elment a hang, illetve bevirusodott...



2013. okt. 26. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Kék háttérrel csomó szöveg? Kék halálod van. Én megnézném, hogy egyáltalán jó-e az a hangkártya.
2013. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megoldódott... :))


Egy régebbi verziót feltelepítettem a programból és így működik.

2013. okt. 26. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!