Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy hangfalam amihez...

Van egy hangfalam amihez egyszerűen nem tudok drivert feltelepíteni, de miért? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy hangfalam amihez nem tudok drivert telepiteni. Van everestem megnéztem valami:High Definition device a neve már töltöttem le olyat fel is raktam ujra is indítottam a gépet de mikor feljöttem nem volt mégse hang.5 napja küszködök de semmi:/
2013. szept. 26. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

tudtommal a hangfalat nem szoktak telepiteni


szerintem a hangkartyat kell ujra rakni

2013. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
arra értettem bocsánat,de arra nem találok drivert
2013. szept. 26. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hangfal driver... Jézusom. Miért fogsz neki ilyen műveleteknek, ha f*ngod sincs az egészről? Nincs valaki akit meg tudnál kérni, hogy nézzen rá a gépedre?
2013. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elösször is értek hozzá elírtam! nem vagyok azért hülye. Sajnos nincs
2013. szept. 26. 15:27
 5/6 Lajos54 ***** válasza:

Ha nem tudod "kiolvasni" megbízhatóan a hangkártya PONTOS típusát, legjobb, ha megnézed magát a hangkártyát. Általában rá van írva a pontos típus. Ezután arra keress rá a neten, figyelembe véve az operációs rendszeredet. Szinte biztos, hogy valahol (ha nem is elsőre) sikerül találni hozzá.

Ha esetleg valamiért mégsincs ráírva a hangkártyára a típus, akkor (például nagyítóval) nézd meg a rajta lévő legnagyobb méretű chip nevét, és arra keress.

2013. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eszközkezelőben kibontod a hang, video és játékvezérlőket, majd jobb klikk a hangeszközre > tulajdonságok > részletek > Tulajdonság.

Itt a lenyílóban kiválasztod az "hardverazonosítók"-at.


Az alatta lévő ablakban kimásolod az azonosítót, beilleszted a keresősorba és tobzódsz a találatok között.

2013. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!