Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tuningolhatnám fel a...

Hogyan tuningolhatnám fel a számitogépemet?

Figyelt kérdés
Szóval jelenleg van benne egy Dual core e6600 3,07 ghz procceszor Lga 775 Egy 1 gb Nvidia Geforce gt 610 1gb videokártya és 6gb ram 2gb és 4gb darabok .Arra gondoltam hogy veszek bele egy Quad core-s proccesort mindenképpen mert ez mindig maxon van mikor keményebb játékokat futtatok de nemtudom milyet?Videokártyára is gondoltam de milyet?jóllene egy olcsobat de jót ram az szerintem elég de hanem a 2gb os ram helyet rakok egy 4gb-at és akkor lesz 8gb. Komolyaban nemakarom hogy ssd-t vegyek bele mert egyenlöre felesleges nem egy komoly gamer gép de jólenne hogy azért menyen Mellesleg Egy Msi g41m-p28 as alaplaprol van szó köszönöm a válaszokat elöre is.

2015. okt. 10. 22:05
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Biost?még sosem probáltam ujratenni ha nemfogom akkor az baj?de ha fontos valahogy kicserélem nemvagyok teljesen amatör amit alapvetöen kel megcsinálom csak még ilyenekel nemfoglalkoztam:)
2015. okt. 11. 16:43
 22/27 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kell néznie a rézszínű saroknak. Én nem értek románul, de valami adapter szó volt ott, szóval szerintem rajta van, de kérdezz rá rendelésnél. Az csak egy pici kis fólia a proci aljára ragasztva.
2015. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél procit, az jó, visz minden játékot.


Alaplapod honlapján töltsd le a legújabb BIOS fájlt és a hozzá tartozó Utility-t, amivel tudod frissíteni, WIN alól.


Ez akármilyen újabb procihoz hasznos lehet.

2015. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Egyébként biztonságosabb, ha letöltöd a legújabb BIOS fájlt és rámásolod (kitömörítve persze) egy pen-drivera, amit előtte leformáztál FAT32 fájlrendszerre.

Berakod a gépbe, újraindítod, belépsz a BIOS-ba, ott pedig rámész az MFLASH menüre. Ott felismeri az új fájlt és frissítheted is. Nem nehéz.

2015. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
proci cserét nehezebb intelnél el rontani mint amd-nél . ott elég rosszul rá nyomni azt elindítani és már füstől minden :d
2015. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Az utolsó nemhangzik jól
2015. okt. 11. 19:26
 27/27 anonim ***** válasza:
nem amd-d van nem kell f**ni! viszont azért ott vannak oldalt a kis vágások a procin hogy hova kell illeszkednie az alaplaphoz.
2015. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!