Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor a power gombtol bekapcso...

Mikor a power gombtol bekapcsolom a szamitogepemet akkor mi szokott csipogni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
az alaplap. ha csak egyet csipog, nincs gond, de ha folyamatosan, akkor valami hiba lépett fel. Például ha a billentyűzetet folyamatosan nyomja valami, akkor is megszólalhat.
2015. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A BIOS jelzi hogy minden rendben van, vagy ha éppen nincs akkor más hangot ad, többet sípol, stb. A rövid egyszeri sípolás a minden oké.
2015. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most szereltem ossze a vadonatuj gepemet es nem sipol egyet se!
2015. szept. 4. 08:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól írták az előzők. Arról hogy melyik csipogás mit jelent, vagy hogy épp miért nem csipog semmi sem, biztosan találsz leírást az alaplap használati utasításában.


A hangot a motherboard speaker adja ki magából (alaplapi hangszóró). Ez nem mindig része az alaplapnak, van hogy a számítógépház része, és össze kell kötni őket. Tehát előfordulhat hogy azért nincs hang, mert nem dugtad be (bár ezt nem tartom valószínűnek, mert ha össze tudtad szerelni, akkor biztos feltűnt volna ha lóg valami magányosan a gépben).

2015. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom mi a baj!
2015. szept. 4. 08:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Megcsinaltam
2015. szept. 4. 09:01
 7/7 Molyolo ***** válasza:

Pontosan milyen az alaplapod?

Ilyesmit rádugtál?

Nekem szerelésnél egyszer csak ott volt a kis hangszóró a kezemben és csak lestem ez meg mi akar lenni és vajon honnan esett ki.

[link]

2015. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!