Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nem játszok felesleges egy...

Ha nem játszok felesleges egy Razer egér?

Figyelt kérdés
Néhány mérnöki szoftverhez meg általánosan kellene egy egér a laptophoz. Nagy a kezem, a legtöbb egér kicsi vagy "nehezen" mozog. Boltban találtam egy Deathaddert, meg még valami G-s szériás Logitech-et. Kényelmesek voltak, de az áruk húzós. Nem használnám ki a dpi-t azzal tisztában vagyok... Mit gondoltok eszetlenség a vásárlási szándék? Esetleg valami olcsóbb alternatíva?

2015. okt. 9. 19:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Toga többszörösen bebizonyította, hogy lövése sincs, hogy miröl beszél, ne is vitatkozz vele.
2015. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ajánlanám számodra a DA-hoz formailag nagyon hasonlító, de olcsó(bb) CM Storm Alcort. Itt találsz tesztet róla: [link]
2015. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Illetve ajánlanám ezt elolvasni (nem csak a kérdezőnek):

[link]

2015. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ! Nem hittem volna, hogy egy kisebb vita kialakul itt közben. :D

Nekem a kényelem az elsődleges a megbízhatóság mellett. Suliban valami fehér Logitech-ek vannak, de baromi nehezek. 5 ezer annak is az ára az a vicc.

2015. okt. 10. 20:44
 25/31 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy ajánlani tudjak/tudjunk, ismerni kellene az alábbi feltételeket:

1. Mennyi a keret?

2. Használtpiac, és / vagy eBay?

3. Hogyan fogod az egeret?

[link]

4. Milyen érzékenységgel használod?

5. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)

2015. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Keretet még nem gondoltam ki, bár nem szívesen költenék 10 ezer felett, hisz nem használnám csak két programhoz, tapipaddal kínszenvedés. Külföldről a garancia végett nem szívesen rendelnék, sokat szerintem nem is tudnék spórolni rajta. Jobb kezemmel fogom, talán a hüvelykujjammal oldalt jobban szorítom!? Gombok terén talán egy böngészőléptető jó lenne. Kényelmesebb lenne a böngészés.
2015. okt. 10. 22:55
 27/31 A kérdező kommentje:
Razer-hez visszatérve, az a baj baromi drága. Esetleg használtan körbenézek még. Mondjuk ezzel meg az a bökkenő, hogy orrba szájba nyomkodták...
2015. okt. 10. 22:57
 28/31 anonim ***** válasza:

Használtak (erre az oldalra érdemes naponta ránézegetni, sok jó egér kerül ki nagyon olcsón):

[link]

[link]


Az eBayt ezért ajánlom:

[link]


Ott van még a CM Storm Alcor, aminek nemrég linkeltem a tesztjét.

2015. okt. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Ugye nem hamisítják az ilyen szintű egereket?
2015. okt. 11. 08:20
 30/31 anonim ***** válasza:
De, talán a Razer szenved ebben leginkább. Viszont takasta 100% eredeti egereket árul, tőle nyugodtan rendelhetsz, még 3 hónap garanciát is vállal.
2015. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!