Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nem játszok felesleges egy...

Ha nem játszok felesleges egy Razer egér?

Figyelt kérdés
Néhány mérnöki szoftverhez meg általánosan kellene egy egér a laptophoz. Nagy a kezem, a legtöbb egér kicsi vagy "nehezen" mozog. Boltban találtam egy Deathaddert, meg még valami G-s szériás Logitech-et. Kényelmesek voltak, de az áruk húzós. Nem használnám ki a dpi-t azzal tisztában vagyok... Mit gondoltok eszetlenség a vásárlási szándék? Esetleg valami olcsóbb alternatíva?

2015. okt. 9. 19:54
1 2 3 4
 11/31 Toga Aty ***** válasza:
0%
Bocsánat tisztelt 10-es de te valami fura világban élsz,mi az hogy hivatásos játékos? Az a szponzorok/hardver gyártok/szoftvercégek reklámja,ha nem lennék "versenyek"(sicc) akkor a termékek nem kapnának olcsó reklámot,így természetesen igaz hogy csak kényszerböl használják azt az egere,azt az alaplapot,azt a videokártyát azt a akármit amit épp reklámoznak.Azért az Esport nem sport :)
2015. okt. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy a kérdezőnek nem Gamer egér kell, viszont előttem válaszoló a Gamer egér hidd el nem csak a világítás miatt jó! Nekem az van, volt előtte 2 rendes egerem és azok nem jatékra valók! Egy Hama és egy Genius egér és mind2 játék közben halt meg. A Gamer egér meg drágább is volt meg érezhetően jobb is. A kis irodai egerek olyanok mintha a levegőben dobálnád, mikor az asztalon mozgatod, a Gamer egérnek meg van súlya és pontosabb is!
2015. okt. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
#12: Más meg arra esküszik, ha minél könnyebb az egér. Én is a nehezebbet szeretem, de vannak, akik valósággal dobálják, csapkodják az egeret az asztalon, azoknak tényleg jobb lehet a könnyű.
2015. okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
#11: Esport rendezvények már akkor is voltak, amikor még az irodai Microsoft egerek jelentették a gaming hardvert. Jó, tudom, te akkoriban még az oviban rakosgattad a fakockákat, de akkor meg ne oszd az észt olyasmiről, amiről fogalmad sincs.
2015. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy valaki szereti ha az egér nagyon könnyű, de az biztos nem játszik. nekem játéra is és minden másra kényelmes a Gamer egér :)
2015. okt. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
#15: Pedig a Steelseries, Zowie egerek nagyon könnyűek, és a legtöbb FPS játékos ezeket preferálja. Ha alacsony érzékenységgel (400-800 dpi) játszol, 20-50 cm-t is lehet rántani egy-egy mozdulattal, ezt egy 15 dekás egérnél előbb-utóbb az ízületeid is megérzik.
2015. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Toga Aty ***** válasza:
#14 igazad van én még a fakockákat rakosgattam,amikor... mindegy,még színes tv sem volt :). Emlékszem hogy 80-ban jött egy német kamion amiken Pac-man,Vanguard,Phoenix,Galaxian,( https://www.youtube.com/watch?v=kQe9n4ftrTc)Tetris,és hasonló gépek voltak,5 forint volt egy menet(másfél kiló kenyér ára) minden pénzünket oda hordtuk :) Ja és nem volt egér csak egy kar meg pár gomb :) Az volt a H-ős kor,akkor még szorakoztatoak voltak a játékok meg csodák!! :) További szép napot és jó érvelést.
2015. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

#17: Ha te is ilyen vén trottyos vagy, akkor hogyhogy nem emlékszel a QuakeCon-okra, C&C VB-re, stb? Nem a LoL-al kezdődött a cybersport.

A hivatásos játékos fogalmát sem ismered? Pedig ezrével vannak olyanok, akiket azért fizet a szponzor, hogy egész nap játsszanak és bajnokságokon vegyenek részt. Ez kimeríti a "hivatásos" fogalmát.

Ha te tagadod ezeket a tényeket, akkor kettőnk közül nem én élek "fura világban".

2015. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Toga Aty ***** válasza:
0%
De "ismerek" kb 50 Forma1-es versenyzőt(ha már épp azt nézem) és mégse kell senkinek Forma1-es autó az utcára,pont ilyen a hivatásos játékos poszt is.Jó hogy van de csak reklám.Semmi értelme.Csak arrol szól hogy vegyél ilyen játékot meg olyan egeret,mert az neked nagyon jó lesz,aztán veszel egy "sima" Dell J660D egeret és jé tökéletes :) Jó a súlya állítható a dpi,és még plusz gomb is van rajta,ja és 6 vagy 7 éve tökéletes,időnként meg kell mosni a kosztol :) Pedig csak egy irodai vacak egér.
2015. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
61%

# 19


Tisztázzuk: Nem használtál soha normális gamer egeret, nem vagy tisztában milyen egy korrekt gamer egér, nem játszol/játszottál semmilyen kompetitív fps/tps játékot legalább med. szinten, de te átlátsz a csúnya mesterségesen generált igényeken. Legalább a példád lett volna jó, de a Forma 1-es autónál messzebb nem is lőhettél volna.

2015. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!