Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus x55a notebook-on újra...

Boros Ede kérdése:

Asus x55a notebook-on újra telepítettem a Windows-ot. Nem érzékeli a wireless hardvert. Kipróbáltam az összes drivert de úgysem működik. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

,,Nem all rendelkezésére kapcsolat,, A hálozati kártyát felismeri és hálozati kábelel müködik az internet.

Probáltam a következő Windowsokal: ultimate (64bit),Home premium (64bit) és starter (32bit)



2015. okt. 3. 20:13
 1/10 |Orfeusz| ***** válasza:
Vagy nincs bekapcsolva a WiFi, vagy rossz a hardver. Linuxszal érdemes lenne kipróválni.
2015. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most probaltam ki Ubuntuval. Tökéletes
2015. okt. 3. 20:17
 3/10 A kérdező kommentje:
Windownal a hálózati és megosztási központnál nincs olyan menü sem hogy vezeték nélküli hálózatok kezelése.
2015. okt. 3. 20:20
 4/10 A kérdező kommentje:
Már nem tudom milyen drivert próbáljak mert amikor elindítom a telepítését a drivernek sokszor kiirtja hogy ,lehet hogy nincs csatlakoztatva vagy le lett választva a rendszerről,,. Valami ötlet?
2015. okt. 3. 20:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Ötlet. Hálózati és megosztási központnál az adapterbeállításoknál látszik? Eszközkezelőben mi a helyzet wifinél?

Próbáltad a gyorsbillentyű kombinációt? FN+ wifi jel?

2015. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia kérdező.


Hagyd hálózati kábelen, ha úgy van net. Majd menj be az eszközkezelőbe.

Startmenü-írd be- eszközkezelő-stb.

Kattints a hálózati kártyák fülre.

Ha a hardwares probléma nincs a win eszközként felismeri.

Ha ott van a wifi kártya,jobb klikk-illesztő program frissítése-majd válaszd az automatikus keresést a neten menüpontot. Ez lehet néhány perc is. Telepítés után ez a legkönnyebb módszer.


Sok sikert.

2015. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Adapter beállításnál csak a helyi kapcsolat jelenik meg, Vezeték nélküli hálózati kapcsolat nem jelenik meg. Eszközöknél a halozati adapter megjelenik de a WiFi nem.
2015. okt. 3. 22:39
 8/10 anonim válasza:

Szia.


Az eszközkezelőben, kattints rá az ismeretlen eszközökre.

Elképzelhető, hogy valamelyik ismeretlen eszköz lesz az.

Ha még így sem boldogulsz, vedd le a szerviz fedelet, és a kártyán feltüntetett adatok alapján, keress drivert hozzá.


Üdv

2015. okt. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Wifi kártya az eszköz kezelőben még most sem jelenik meg..

Ismeretlen eszközöknél a Hálózati vezérlő, pci egyszerű kommunikáció vezérlő, sm buszvezérlő és univerzál serial bus (USB) vezérlő jelenik meg.

2015. okt. 4. 12:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Chipset drivert feltetted?
2015. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!