Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Raijintek arcadiaba elöl is...

Raijintek arcadiaba elöl is van por szürö vagy csak alul és felül?

Figyelt kérdés
A gyártó oldalán néztem mit adnak hozzá és ott csak alsó és felsö szürö volt, és szerintetek mért olyan minőségi ez a ház?

#Raijintek #atx ház
2015. okt. 3. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Elől nincs porszűrő, mert elől nincs is hely külön ventillátornak. A beépített ventillátor hátul van, és az kifele fújja a levegőt, azért nem kell oda.

A minőséget az ár arányában kell nézni, ahol az extrák miatt messze felülmúlja a riválisait.

2015. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De van hely elől 12cm ventinek. Porszűrő az sajnos a fekete rács az elején, ami pár nap után egy kör alakban poros.
2015. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
semmi szövet nincs oda bele téve?
2015. okt. 3. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:

De van, viszont nem tudom kivehető-e.


Egyébként ha komolyabb GAMER házat akarsz, akkor Gembird CCC-GJ-002-R és hozzá 2db Arctic F12 PWM venti, egy alulra és egy hátra. pcx oldalon 12E-ből megvagy.


Jó ház a Raijintek Arcadia, 8-9E-ért. Alsótápos, van USB 3.0, porszűrők a tápnál, még felül is. 1dv venti gyárilag. Akár vízhűtőnek is van benne hely. És az oldalán nincs hely ventinek, ami szerintem jó dolog, mert az csak bezavar a légáramnak. Előre is tehető venti, csak az sajnos az előlapon keresztül szív, így az elején a rácson fennakadó por hamar meglátszik.

Inkább irodai vagy kisebb fogyasztású INTEL/NVIDIA géphez venném.

2015. okt. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Intel i5 4460 lesz benne meg gtx 960/970/r9 380
2015. okt. 4. 07:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!