Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elöl vagy felül töltős mosógép...

Elöl vagy felül töltős mosógépet vennétek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindig is elöltöltőset akartam, pár éve vettem, és imádom :))
2015. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 cernageza ***** válasza:
Erre két standard válasz létezik: Az elöltöltősnél hajolgatni kell, de pakolhatsz a tetejére. A felültöltősnél ugyanez fordítva.. A többi csak vallási vita.
2015. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ott egy szék a közelben, így nem kell hajolgatni.
2015. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

A felül töltős két oldalt felfüggesztett - két oldali csapágyazás kiegyensúlyozottabb terhelést tesz lehetővé, azaz tartósabbnak ígérkezik, főleg ha minőségi - AEG, Mille.

Ezzel szemben az oldal ablakosnak az az "előnye" hogy mosás közben integethetsz a ruháknak.

2015. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy elöltöltősnek csak ennyi az előnye. Enyém pl. keskeny kiviteles, így vastagabb plédeket nem kell belegyömöszölni, hanem simán bele lehet tenni, ilyen nincs felöltöltősben.
2015. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ami el szokta dönteni a kérdést, az általában a rendelkezésre álló hely. Számomra az elöl töltős lényegesen kényelmesebb minden szempontból, de vannak olyan kialakítású fürdőszobák, ahol csak felül töltőssel lehet számolni, mert az ajtaja és egyebek nyitott állapotban sincsenek ütközésben más tárgyakkal vagy útvonallal.
2015. júl. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lupati válasza:
3 felültöltős gépünk is volt már.Mindegyik tönkrement ,mert azokat ugye jól tele lehet pakolni.Szétment a csapágy/ház 7-8 év alatt.Most 4 éve van elől töltősünk(WP) ami kiválóan működik a tetején egy szárítógéppel :-)
2015. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A felültöltős mosógép előnye, hogy a tökéletes vízszigetelésre nem annyira kényes, ha áztatás során kihagytál valamit, vagy a mosás megkezdésekor vetted ezt észre, a felültöltősbe leállítás után berakhatod a kelmét, az oldaltöltősbe nem, abból le kell eresztened a vizet!
2015. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: enyèm elöltöltős, takarékos, annyira kevés vizzel mos, hogy engedi bedobni a ruhát program közben is.
2015. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én biztos hogy felül töltőset vennék.Nekem most is az van,és nagyon meg vagyok vele elégedve.
2015. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!